امروز شنبه  ۵ اسفند ۱۴۰۲

پنج ستاره جدید برای شبکه پنج

مشاهده ۲۰۲
۱۴۰۱/۰۹/۰۹- ۱۲:۲۲

فصل جدید مسابقه تلویزیونی پنج ستاره به تهیه کنندگی فرهاد مختاری و اجرای حسین رفیعی از این هفته "چهارشنبه و پنج شنبه" 9 و 10 آذر ماه ساعت21 روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فصل جدید مسابقه پنج ستاره در 52 قسمت 50 دقیقه ای با محوریت آشنایی با تربیت فرزندان تهیه و تولید شده است. در این مسابقه رقابت بین دو خانواده 3 تا 7 نفره با حضور شمار زیادی از تماشاچیان شکل می‌گیرد. شرکت کنندگان باید جواب سوالی مرتبط با شخصیت های نمایشی را پیدا کنند و روی یک ماز لغزان (بازی مسیربایی مارپیچ) گزینه درست را اعلام نمایند.

در هر مسابقه بازی‌های خانوادگی تکلیف میزان زمان و تعداد نفرات گروه‌ها را معین می‌کند و در پایان جوایز به صورت نقدی به برندگان اهدا می‌شود. در این مسابقه شخصیتی به نام مسعول با "ع" که نقش آن را مصطفی احمدی ایفای می‌کند، استندآپ کمدی اجرا می‌کند و مخاطبان در طول مسابقه شاهد گپ و گفت طنز او با مجری برنامه و شرکت کنندگان هستند.

مسابقه جذاب "پنج ستاره" کاری از گروه تهران و شهروندی است که هر هفته از دوشنبه تا پنج شنبه ساعت 21 به مدت 50 دقیقه تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود.

 

امتیاز شما