امروز دوشنبه  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱
در «پرونده‌های فلسطین» هیسپان‌تی‌وی بررسی می‌شود؛
در «پرونده‌های فلسطین» هیسپان‌تی‌وی بررسی می‌شود؛

توافقنامه آشتی میان گروه‌های فلسطینی

مشاهده ۱۲۲
۱۴۰۱/۰۹/۱۴- ۱۱:۴۹
تعداد بازدید:122

برنامه «پرونده‌های فلسطین» (Causa Palestina) شبکه هیسپان تی وی این هفته به بررسی توافقنامه آشتی میان گروه‌های فلسطینی اختصاص دارد.

به گزارش روابط عمومی‌ رسانه ملی، برنامه «پرونده‌های فلسطین» (Causa Palestina) شبکه هیسپان تی وی با اجرای خوان کارلوس روسو به بررسی توافق گروه‌های فلسطینی برای کنار گذاشتن اختلافات و دستیابی به اتحاد ملی می‌پردازد.

در این برنامه می‌بینیم در حالی که رژیم صهیونیستی به جنایات خود در سرزمین‌های اشغالی ادامه می دهد، مردم فلسطین به دنبال اتحاد بین جناح ها، صرف نظر از گرایش های مذهبی، ایدئولوژیکی و سیاسی برای مقابله با اشغالگری این رژیم هستند. چهارده گروه‌ فلسطینی از جمله حماس و فتح توافقنامه آشتی امضا کردند. این توافقنامه که چهارده گروه فلسطینی به آن پیوستند با هدف کنار گذاشتن اختلاف‌ها و تلاش جمعی در مسیر تحقق یک هدف واحد امضا شد.

برنامه «پرونده‌های فلسطین» سه شنبه ساعت 04:30 بامداد از شبکه هیسپان تی وی پخش می‌شود و بازپخش آن همان روز ساعات 09:30،13،18:30 و روز چهارشنبه ساعات 2:30 بامداد و 16:30 برای مخاطبین اسپانیایی زبان این شبکه معاونت برون مرزی صداوسیما روی آنتن خواهد رفت.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://www.hispantv.com/showprogram/causa-palestina/812 این برنامه را در وب‌سایت شبکه هیسپان تی وی مشاهده کنند.

امتیاز شما