امروز دوشنبه  ۱۰ مهر ۱۴۰۲
مستند «بهمن عزیزم» روی آنتن پرس‌تی‌وی می‌رود؛
مستند «بهمن عزیزم» روی آنتن پرس‌تی‌وی می‌رود؛

روایت زندگی بهمن گلبارنژاد در پرس تی‌وی

مشاهده ۲۲۴
۱۴۰۱/۰۹/۱۵- ۱۳:۴۱
تعداد بازدید:224

مستند «بهمن عزیزم»(My Dear Bahman) با موضوع زندگی بهمن گلبارنژاد جانباز و قهرمان پارالمپیکی ایران از شبکه پرس تی‌وی پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مستند «بهمن عزیزم» پرتره‌ای از بهمن گلبارنژاد، قهرمان پارالمپیکی کشورمان است که در پی سانحه‌ای در پارالمپیک ریو درگذشت. این مستند، داستان زندگی او که جانباز هشت سال دفاع مقدس و دوچرخه سوار تیم ملی معلولان جمهوری اسلامی ایران بود را به تصویر کشیده و به سراغ خانواده‌اش می‌رود. بهمن گلبارنژاد در سال ۱۳۶۷ و در جریان یکی از عملیات‌های والفجر، روی مین می‌رود و پای چپش تا زانو را از دست می‌دهد. او پس از ۳ سال محرومیت و معلولیت، به ورزش وزنه‌برداری روی آورده و در مدت ۱۵ سال موفق به دریافت ۱۲ طلا و یک مدال نقره جهانی می‌شود. گلبارنژاد پس از آسیب دیدگی از ناحیه کتف، وزنه‌برداری را کنار گذاشته و در سال ۱۳۸۵، عضو تیم ملی دوچرخه سواری معلولان می‌شود.

این مستند ۴۵ دقیقه‌ای به کارگردانی مصطفی پورمحمدی و به تهیه‌کنندگی مهدی مطهر تولید شده است.این مستند در دو روز متوالی از روز چهارشنبه ساعت ۰۴:۰۰ از شبکه پرس تی‌وی روی آنتن می‌رود. بازپخش این مستند هم همان روز ساعت ۹:۰۰، ۱۵:۰۰، ۲۱:۰۰ و بامداد روز بعد ساعت ۰۱:۰۰ پخش می‌شود.

امتیاز شما