امروز سه شنبه  ۸ فروردين ۱۴۰۲

کارآفرینانی از استان گیلان در برنامه این هفته «کار خونه»

مشاهده ۳۲۱
۱۴۰۱/۱۰/۲۰- ۱۶:۰۰

برنامه «کار خونه» با هدف حمایت از مشاغل خانگی این هفته میزبان سه کارآفرین از استان گیلان است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه در هفته جاری که از چهارشنبه تا جمعه (21 تا 23 دی) روانه آنتن می‌شود از حضور دکتر فاطمه کریم وند، کارشناس ثابت کسب و کار برنامه و عباس اهرابی، مدیر کل کمیته امداد استان گیلان بهره می‌برد.
کارآفرینانی که این هفته به داستان اشتغال‌زایی آنها پرداخته می‌شود، رویا بزرگ از شهرستان خمام استان گیلان است که با حصیربافی اشتغالزایی برای چهل نفر از زنان روستایی کرده و نجمه پورملی نیز به عنوان حامی این کارآفرین در برنامه حضور خواهد داشت.
همچنین از رضوانشهر، کریم خانجانی مهمان برنامه است که با تولید تشک، بالشت و..  برای 33 نفر ایجاد شغل کرده است. همراه موفقیت شغلی او علی خانجانی مهمان برنامه است.
از لاهیجان نیز به داستان زینب حسین‌پور که با قالی بافی و تولیدی پوشاک باعث اشتغالزایی، 50 نفر در منزل، ۱۱ نفر در تولیدی پوشاک و 30 نفر درکارگاه قالی‌بافی شده پرداخته می‌شود و حامی او بهمن حسین پور مهمان دیگر این برنامه است.
گفتنی است دوربین «کار خونه» در فصل دوم با حضور در هر شهر به تهیه یک مستند از کارآفرین مورد نظر می‌پردازد و روزهای قبل از کسب و کار، چگونگی کارآفرین شدن هر سوژه و چشم‌انداز و رویکرد به آینده را در این مستند کوتاه روایت می‌کند.در بخش دوم این برنامه، با حضور در استودیو از حامی این کارآفرین میزبانی می‌شود و با حضور مدیرکل کمیته امداد هر استان و فاطمه کریم‌وند کارشناس کسب و کار بحث و گفت‌وگو می‌شود.«کار خونه» با محوریت مشاغل خانگی و کارآفرینی خانوادگی کاریست از گروه خانواده به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر کریمی و اجرای مسعود فروتن که از چهارشنبه تا جمعه هر هفته ساعت 14:00 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

امتیاز شما