امروز چهارشنبه  ۸ آذر ۱۴۰۲

"پزشک شما" در سیمای شبکه آفتاب

مشاهده ۳۰۲
۱۴۰۱/۱۰/۲۶- ۱۴:۵۲

«پزشک شما» عنوان برنامه ای زنده و تلویزیونی است، که با موضوع بهداشت و درمان و نیز محوریت افزایش آگاهی بخشی درخصوص مسائل بهداشتی و پزشکی، تغذیه سالم، فرهنگ استفاده از داروها از سیمای شبکه آفتاب، تقدیم نگاه گرم بینندگان ارجمند این شبکه می‌گردد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «پزشک شما» همچنین با بحث های خود مراقبتی در حوزه سلامت و همچنین آگاهی بخشی در خصوص پیشگیری از بروز بیماری‌ها و اصلاح سبک های غلط زندگی و.. ، به تهیه کنندگی مژگان بیات و با آیتم هایی همچون: کارشناس متخصص، توصیه‌های تغذیه ای، دانستنی‌های پزشکی، طب سنتی، توصیه‌های دارویی، گزارش و... هر هفته روزهای یکشنبه و سه شنبه، ساعت 10 صبح به مدت 50 دقیقه، از سیمای شبکه آفتاب، پخش می‌شود. 

این برنامه زنده تلویزیونی، به کارگردانی: سهیلا علی، صدابرداری: حدیث محمدی، تصویربرداری: حمید کاظمی، مهدی مرجانی و مهدی غضنفری و اجرای: ساره خدامی، تهیه و پخش می‌شود.

همچنین گفتنی است، این برنامه با هدف ارتقاء سطح سلامت جامعه، علاوه بر آگاهی بخشی‌های لازم، از طریق پیامک و ارتباط تلفنی نیز به پاسخگویی سوالات مختلف مردمی می‌پردازد و با استقبال بسیار خوب مخاطبان روبه رو شده است.

 

تصاویر

امتیاز شما