امروز جمعه  ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
در «پرونده‌های فلسطین» هیسپان‌تی‌وی بررسی می‌شود؛
در «پرونده‌های فلسطین» هیسپان‌تی‌وی بررسی می‌شود؛

تلاش‌های رژیم اسرائیل و آمریکا برای تضعیف مقاومت

مشاهده ۱۴۴
۱۴۰۱/۱۰/۲۶- ۱۴:۵۸
تعداد بازدید:144

برنامه «پرونده‌های فلسطین» (Causa Palestina) شبکه هیسپان تی وی این هفته به واکاوی ناکامی تلاش های رژیم اسرائیل و آمریکا با هدف تضعیف محور مقاومت اختصاص دارد.

به گزارش روابط عمومی‌ رسانه ملی، برنامه «پرونده‌های فلسطین» (Causa Palestina) شبکه هیسپان تی وی با اجرای خوان کارلوس روسو به بررسی تلاش های بی ثمر رژیم صهیونیستی و آمریکا برای تضعیف محور مقاومت می‌پردازد.در این برنامه می‌بینیم این روزها اخبار روزافزونی از تقویت محور مقاومت در برابر استکبار جهانی به گوش می رسد و در اقدام بسیار مهمی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین، حماس پس از 10 سال روابط خود را با دولت سوریه دوباره برقرار کرده که این امر منجر به انسجام هر چه بیشتر اعضای محور مقاومت شده است و تاثیرات منفی بر اشغالگری رژیم صهیونیستی و موجودیت آن خواهد داشت.

برنامه «پرونده‌های فلسطین» سه شنبه ساعت 04:30 بامداد از شبکه هیسپان تی وی پخش می‌شود و بازپخش آن همان روز ساعات 09:30،13،18:30 و روز چهارشنبه ساعات 2:30 بامداد و 16:30 برای مخاطبین اسپانیایی زبان این شبکه معاونت برون مرزی صداوسیما روی آنتن خواهد رفت.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://www.hispantv.com/showprogram/causa-palestina/812 این برنامه را در وب‌سایت شبکه هیسپان تی وی مشاهده کنند.

امتیاز شما