امروز دوشنبه  ۲۷ فروردين ۱۴۰۳

کارآفرینان گلستانی در قاب این هفته برنامه «کار خونه»

مشاهده ۴۶۷
۱۴۰۱/۱۰/۲۸- ۱۱:۳۰

برنامه «کار خونه» با هدف حمایت از مشاغل خانگی این هفته میزبان سه کارآفرین از استان گلستان است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه در هفته جاری که از چهارشنبه تا جمعه (۲۸ تا ۳۰ دی) روانه آنتن می‌شود از حضور دکتر فاطمه کریم وند، کارشناس ثابت کسب و کار برنامه و عیسی بابایی، مدیر کل کمیته امداد استان گلستان  بهره می‌برد.
کارآفرینانی که این هفته به داستان اشتغال‌زایی آنها پرداخته می‌شود، چهارشنبه ۲۸ دی رامین مهرجو از کردکوی گلستان است که با فعالیت در حیطه تولید شیرینی‌های محلی برای خانواده و ۱۴ نفر دیگر اشتغال‌زایی کرده  و سحر لطفی نیز به عنوان حامی این کارآفرین در برنامه حضور خواهد داشت.
همچنین پنجشنبه از شهرستان مراوه‌تپه، صفیه خلقتی مهمان برنامه است که با بافتن نمد، قالی ترکمنی و حلاجی پشم برای ۵۰ نفر ایجاد شغل کرده است. همراه موفقیت شغلی او آمان گل‌قادری مهمان دیگر برنامه است.
جمعه نیز از گرگان  داستان روح‌ا... دشنه صبح کارآفرین در زمینه تولید بسته‌های رباتیک و دانش‌بنیان باعث اشتغالزایی برای خود و ۸ نفر دیگر شده پرداخته می‌شود و حامی او امین دشنه صبح مهمان دیگر این برنامه است.
گفتنی است دوربین «کار خونه» در فصل دوم با حضور در هر شهر به تهیه یک مستند از کارآفرین مورد نظر می‌پردازد و روزهای قبل از کسب و کار، چگونگی کارآفرین شدن هر سوژه و چشم‌انداز و رویکرد به آینده را در این مستند کوتاه روایت می‌کند.
در بخش دوم این برنامه، با حضور در استودیو از حامی این کارآفرین میزبانی می‌شود و با حضور مدیرکل کمیته امداد هر استان و فاطمه کریم‌وند کارشناس کسب و کار بحث و گفت‌وگو می‌شود.
«کار خونه» با محوریت مشاغل خانگی و کارآفرینی خانوادگی کاریست از گروه خانواده به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر کریمی و اجرای مسعود فروتن که از چهارشنبه تا جمعه هر هفته ساعت 14:00 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

امتیاز شما