امروز سه شنبه  ۸ فروردين ۱۴۰۲
تعامل
تعامل

تعامل رسانه ملی با هواشناسی راهی برای توسعه گلستان

مشاهده ۲۶۸
۱۴۰۱/۱۰/۲۹- ۱۰:۰۵
تعداد بازدید:268

کمالی مدیر کل هواشناسی استان با حضور در رسانه استانی با شکری نیا مدیر کل صداوسیمای گلستان در خصوص همکاری‌های دو جانبه در راستای پخش زنده پیش بینی‌های هواشناسی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صرسانه ملی، مدیر کل صداوسیمای گلستان، با تاکید بر اینکه اطلاعات هواشناسی نقش مهمی در زندگی مردم و تصمیم های کلان کشور دارد افزود: گزارش هواشناسی از قسمت های پربیننده در بخش های خبری صدا و سیمای گلستان است.

شکری نیا همکاری بین هواشناسی و صداوسیما را یک همکاری دیرینه و دو طرفه عنوان کرد و بیان داشت: با توجه به اینکه استان گلستان، استان کشاورزی است اطلاعات هواشناسی برای مخاطبین ما بسیار مهم و پر کاربرد است.

وی اظهار داشت: باید این همکاری بیش از پیش تقویت شود و در راستای تعامل و همکاری در زمینه‌های مختلف بویژه اطلاع رسانی به موقع و دقیق پیش بینی وضعیت جوی استان در بخش های خبری صدا و سیما، آمادگی کامل را داریم.

در ادامه مدیر کل هواشناسی استان ضمن تشکر از زحمات و حمایت های مدیر کل صداوسیما از اداره کل هواشناسی استان تقدیر نمود و صداوسیما را بازوی اطلاع رسانی خدمات هواشناسی دانست و گفت: ارتباطات و همکاری‌های بیش از پیش صداوسیما با هواشناسی، قطعا می تواند ثمرات خوبی برای استان داشته باشد.

کمالی خواستار برگزاری جلسات کارشناسی مشترک و تولید برنامه‌های آموزشی و مستند مرتبط با فعالیت های هواشناسی در سطح استان شد و بر تقویت همکاری‌های دوجانبه تاکید کرد.

 

تصاویر

امتیاز شما