امروز چهارشنبه  ۸ آذر ۱۴۰۲
در برنامه «فلسطین؛ محرمانه‌زدایی» صورت می‌گیرد؛
در برنامه «فلسطین؛ محرمانه‌زدایی» صورت می‌گیرد؛

افشای ماهیت گروه صهیونیستی «روتز» در بریتانیا

مشاهده ۳۷۸
۱۴۰۱/۱۱/۰۱- ۱۳:۵۹
تعداد بازدید:378

فعالیت یک گروه لابی صهیونیستی در بریتانیا زیر ذره‌بین برنامه «فلسطین؛ محرمانه‌زدایی» شبکه پرس تی‌وی قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه این هفته «فلسطین؛ محرمانه‌زدایی» نگاهی دارد به تلاش‌های گروه «روتز» Roots که برای پیشبرد عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی تلاش می‌کند، هر چند که رهبران این گروه ادعا می‌کنند که با جوامع اسرائیلی و فلسطینی برای شکستن موانع، ایجاد همدلی و تفاهم و پیشبرد چشم انداز صلح در حال همکاری هستند.

کریس ویلیامسون مجری برنامه بر این نکته تاکید دارد گروه «روتز» که در سال 2021 در بریتانیا ایجاد شد، تا به امروز تلاش کرده است تا یک تور سخنرانی سراسری را در اواخر سال 2022 از پایگاه خود در منچستر در شمال انگلیس راه‌اندازی کند. ویلیامسون همچنین به این موضوع اشاره می‌کند که تلاش‌های «روتز» در فرآیند تبلیغات برای رژیم صهیونیستی با مقاومت فعالان طرفدار فلسطین از جمله جبهه جوانان برای فلسطین مواجه شده است، تاجایی که مجبور شده برخی از مراسم‌های خود را در دبیرستان‌های بریتانیا لغو کند.

برنامه «فلسطین؛ محرمانه‌زدایی» شنبه ساعت ۲۱ به وقت تهران از شبکه پرس تی‌وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه نیز یکشنبه ساعت ۱۶:۰۰، ۲۳:۰۰ و دوشنبه ساعت ۰۷:۰۰, ۰۳:۰۰ و سه‌شنبه ۰۸:۰۰ و چهارشنبه ساعت ۱۱:۰۰ روی آنتن می‌رود.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک https://www.presstv.ir/Section/150108 این برنامه را در وب سایت شبکه پرس تی‌وی مشاهده کنند.

امتیاز شما