امروز سه شنبه  ۸ فروردين ۱۴۰۲

شوخ ترین فرد فامیل «به توان هفت» می رسد

مشاهده ۱۴۱
۱۴۰۱/۱۱/۰۲- ۱۴:۲۷

برنامه فرهنگی به توان هفت به مناسبت ولادت امام محمد باقر(ع) با موضوع شوخ ترین فرد فامیل همراه شنوندگان می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این شبکه رادیویی به مناسبت ولادت امام محمد باقر(ع) برنامه فرهنگی «به توان هفت» را در فضایی شاد با موضوع شوخ ترین فرد فامیل راهی آنتن می‌کند.
«به توان هفت» روز دوشنبه سوم بهمن در سالروز ولادت امام محمد باقر(ع) سکانس هایی از فیلم کمدی مکس را تقدیم مخاطبان می‌کند،فیلم مکس به کارگردانی سامان مقدم در سال ۱۳۸۳ ساخته شده است. این فیلم و در ژانر کمدی موزیکال می‌باشد.
داستان این فیلم به این صورت است که وزارت ارشاد قصد دارد از نخبگان ایرانی مقیم خارج دعوت کند تا در یک سمینار فرهنگی به ایران بیایند و در برنامه‌های فرهنگی برای ایرانیان سخنرانی و یا برنامه اجرا کنند. یکی از این دعوتنامه‌ها قرار است برای یک رهبر ارکستر که در آمریکا زندگی می‌کند فرستاده شود اما...
امیر حسین مدرس در این برنامه به روایت بخش هایی از کتاب «پیرزنی که تمام قوانین را زیر پاگذاشت» می‌پردازد،«کترینا اینگلمن سوندبرگ» در پیرزنی که تمام قوانین را زیر پا گذاشت، دنیای جدیدی از ماجراجویی و هیجان خلق کرده است. او در بهترین کتابش، هنجارشکن و ضدکلیشه شده و سوژه‌ی جدیدی پیدا کرده است. کترینا در این کتاب مخاطب را مجبور می‌کند تمام تصورات و انتظاراتش از داستان‌های عامه‌پسند را کنار بگذارد و پابه‌پای مارتای هفتاد و نه ساله ماجراجویی کند.
«به توان هفت» از شنبه تا چهارشنبه ساعت۱۲:۳۰ به تهیه کنندگی مژگان فرزین و اجرا امیرحسین مدرس تقدیم مخاطبان می‌شود.

امتیاز شما