امروز سه شنبه  ۸ فروردين ۱۴۰۲

«دوطرفه» برای حل مشکل حواس پرتی راه کار ارائه می کند

مشاهده ۱۲۲
۱۴۰۱/۱۱/۰۲- ۱۴:۳۳

برنامه تعاملی دوطرفه با موضوع حواس پرتی و عدم تمرکز راهی آنتن می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در زندگی پرمشغله امروزی، همه افراد در دوره­‌هایی از زندگی خود علائم عدم تمرکز حواس و حواس‌ پرتی را تجربه کرده­‌اند و عده­‌ای نیز مدام با آن دست به گریبان هستند و همیشه خود را حواس‌­پرت خطاب می‌­کنند!
این مسئله روز دوشنبه سوم بهمن به عنوان موضوع برنامه تعاملی «دوطرفه» در رادیو صبا مطرح می‌شود. در این برنامه محمدرضا قلمبر مجری طناز رادیو صبا از طریق پیامک به تعامل با مخاطبان درباره حواس پرتی می‌پردازد، در این برنامه با نگاهی طنز در قالب روایت خاطرات طنز و یا تجربیات ساده و شیرین شنوندگان از عواقب حواس پرتی و عدم تمرکز روی زندگی افراد گفته می‌شود.
این برنامه طنازانه و ظریف نکاتی درباره دلایلی که باعث بروز حواس پرتی می‌شود و راهکارهایی برای درمان پرتی حواس به مخاطبان ارائه می‌کند .
مخاطبان می‌توانند با ارسال پیامک به سامانه ۳۰۰۰۰۱۰۵۵ یا تماس با شماره۲۲۶۵۳۰۴۳ با این برنامه در تعامل باشند و خاطرات و تجربه‌های خود را درباره این موضوع بیان کنند.
«دوطرفه» هر روز صبح از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح به تهیه کنندگی محمد حسین خسروجردی و اجرای محمدرضا قلمبر تقدیم مخاطبان می‌شود.

امتیاز شما