امروز يك شنبه  ۹ بهمن ۱۴۰۱

سیمای ۴۴ سالگی «انقلاب اسلامی» در قاب تلویزیون شبکه دنا

مشاهده ۹۸
۱۴۰۱/۱۱/۰۵- ۱۰:۴۶

در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد برنامه‌های مختلفی را برای مخاطبان خود تدارک دیده‌اند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سیمای شبکه استانی دنا برنامه‌های ترکیبی، گفتگو محور، مستند، فیلم سینمایی و از جمله برنامه‌های شبکه‌های سیما در ایام الله دهه فجر است تا رخدادهای ایام پیروزی انقلاب، بازخوانی مبارزات انقلابیون با رژیم منحوس پهلوی و تبیین آرمان‌های انقلاب را در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب، به مدت 1100 دقیقه به طور زنده از سیمای شبکه استانی دنا مرور می‌کند.
ویژه برنامه «میدان انقلاب» با هدف ایجاد فضای شاد و امید بخش هر شب از ساعت 21 به صورت زنده در این برنامه تعدادی از دستاوردهای انقلاب اسلامی نیز معرفی می‌شوند. پخش سرودهای انقلابی، روایتی تاریخ، مستند «رزم آهنگ» در ۱۰ قسمت، و ساخت رزم آهنگ‌های دوران انقلاب و پس از آن روایت می‌شود.براساس اسناد و مدارک به جامانده از کتاب خاطرات رجل سیاسی دوران پهلوی و اطرافیان شاه و با استفاده از آرشیوهای تصویری تولید شده است. در این برنامه لحظات ناب بهمن ۵۷ در آلبوم خاطرات انقلاب، پای صحبت یاران انقلاب از قشرهای مختلف عشایر ، جوانان ، نوجوانان و مردم هم استانی با سفر به شهرستانهای کهگیلویه، گچساران، بهمئی، سی سخت و چرام می‌نشیند تا با خاطرات فرزندان انقلاب در آن روزگار همراه شود و مخاطبان را با حال و هوای حماسی آن روزها آشنا کند.سیمای شبکه استانی دنا نیزبه پخش فیلم‌های سینمایی با موضوعات انقلابی و مرتبط با این ایام می‌پردازدتهیه کننده برنامه «میدان انقلاب» را که از 8بهمن ماه تا 22 بهمن به مدت 1100 دقیقه از سیمای دنا با تهیه کنندگی کامران پاک منش بروی آنتن می رود.
واحد خبر شبکه استانی دنا با 17 گروه خبری و تصویربردای اخبار ، گزارش مراسم شادی و جشن مردم در ایام الله دهه فجر، تهیه مستند از پیشرفت استان در زمان انقلاب اسلامی در بخش های مختلف خبری با دعوت از شخصیت های و مدیران کل و کزارش های مردمی‌پخش و به شبکه‌های سراسری برای پخش ارسال می‌کند.فضای مجازی شبکه دنا با تولید ده‌ها کلیپ، نماهنگ و تیزر و موشن گرافی با تصاویری از جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی و جشن‌های مردمی هم استانی‌ها را به مناسبت پیروزی سالگرد انقلاب هم پخش می‌کند.

تصاویر

امتیاز شما