امروز يك شنبه  ۹ بهمن ۱۴۰۱

کارآفرینانی از خراسان شمالی مهمان «کار خونه» می‌شوند

مشاهده ۱۳۴
۱۴۰۱/۱۱/۰۵- ۱۱:۴۱

برنامه «کار خونه» این هفته با حضور کارآفرینانی از استان خراسان شمالی روانه آنتن شبکه دو سیما می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه در هفته جاری که از چهارشنبه تا جمعه (5 تا 7 بهمن) روانه آنتن می‌شود از حضور دکتر فاطمه کریم وند، کارشناس ثابت کسب و کار برنامه و مجید الهی راد، مدیر کل کمیته امداد استان خراسان شمالی بهره می‌برد.
«کار خونه»، چهارشنبه 5 بهمن به داستان وفا عطیوی، کارآفرین در حیطه حصیر بافی و چولی بافی از گرمه استان خراسان شمالی می‌پردازد که با فعالیت در حیطه تولیدی در روستای چناران و چهار روستای اطراف برای 70 نفر از بانوان اشتغال‌زایی کرده و فاطمه حمید نیز به عنوان حامی این کارآفرین در برنامه حضور خواهد داشت.
همچنین پنجشنبه از شهرستان اسفراین، غلامعلی امیرلو، کارآفرین در حیطه تولید جعبه میوه مهمان برنامه است که با فعالیت در زمینه شغلی خود برای خود، خانواده و 20 نفر ایجاد شغل کرده است. همراه موفقیت شغلی او عاطفه امیرلو مهمان دیگر برنامه است.
 جمعه 7 بهمن نیز از فاروج داستان آرزو نظافتی، کارآفرین در حیطه تولید صنایع دستی نقل می‌شود که باعث اشتغالزایی برای خود و 28 نفر از بانوان دیگر شده و حامی او امید زیبایی مهمان دیگر این برنامه است.
گفتنی است دوربین «کار خونه» در فصل دوم با حضور در هر شهر به تهیه یک مستند از کارآفرین مورد نظر می‌پردازد و روزهای قبل از کسب و کار، چگونگی کارآفرین شدن هر سوژه و چشم‌انداز و رویکرد به آینده را در این مستند کوتاه روایت می‌کند.در بخش دوم این برنامه، با حضور در استودیو از حامی این کارآفرین میزبانی می‌شود و با حضور مدیرکل کمیته امداد هر استان و فاطمه کریم‌وند کارشناس کسب و کار بحث و گفت‌وگو می‌شود.
«کار خونه» با محوریت مشاغل خانگی و کارآفرینی خانوادگی کاریست از گروه خانواده به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر کریمی و اجرای مسعود فروتن که چهارشنبه‌ها ساعت 14:15 و پنجشنبه و جمعه حوالی ساعت 14:00 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

 

امتیاز شما