امروز سه شنبه  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
از شبکه رادیویی عربی و آفریقایی معاونت برون مرزی؛
از شبکه رادیویی عربی و آفریقایی معاونت برون مرزی؛

«نگاهی به سینمای ایران» از رادیو عربی

مشاهده ۸۴
۱۴۰۱/۱۱/۰۵- ۱۳:۵۴

برنامه رادیویی «نگاهی به سینمای ایران» محصول گروه اجتماعی و فرهنگ و ادب شبکه عربی و آفریقایی معاونت برون مرزی این هفته اختصاص به معرفی مجموعه تلویزیونی «دلدادگان» با کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه ترکیبی اختصاص به بررسی سینمای ایران بعد از انقلاب اسلامی دارد که در سه بخش تقدیم مخاطبان و علاقمندان عرب زبان سینمای ایران می‌شود. سریال دلدادگان از سه فصل تشکیل شده است که ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل از انقلاب تا به امروز به تصویر می‌کشد.«دلدادگان» مجموعه‌ای خانوادگی و اجتماعی است و داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد که قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدم‌های این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان این سریال است.

برنامه رادیویی «نگاهی به سینمای ایران» با تهیه کنندگی هورا بلال، نویسندگی امیر فوزی فرد، اجرای مشترک شیما پیرانداخ و امیر فوزی فرد، کارشناسی لیث جعفر ترابچی و گزارش سعدیه الشیبی، روزهای چهارشنبه هر هفته ساعت 10:17 پخش می‌شود و تکرار آن در دو زمان روز بعد ساعت 30 دقیقه بامداد و 10:17 مجددا بازپخش می‌شود.

برنامه رادیویی «نگاهی به سینمای ایران» بلافاصله پس از پخش، بر روی تارنمای رادیو عربی به آدرس Arabicradio.net بارگزاری می‌شود.

امتیاز شما