امروز پنج شنبه  ۳۰ فروردين ۱۴۰۳

مرور تجربه و عبرت های زندگی همراه «صبح صبا»

مشاهده ۲۳۲
۱۴۰۱/۱۱/۰۸- ۱۵:۰۷

برنامه زنده صبح صبا با موضوع اهمیت و نقش تجربه در زندگی راهی آنتن می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مجله رادیویی «صبح صبا» که هر روز در اولین ساعات روز همراه مخاطبان می‌شود با نگاهی متفاوت اخبار و رویدادهای روز ایران و جهان را به اطلاع مخاطبان می رساند.
این برنامه در کنار اطلاع رسانی با نگاهی متفاوت به مسائل روز جامعه می‌پردازد، اولین ساعات روز بهترین زمان برای ارائه نکات کاربردی زندگی در زمینه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است.
«صبح صبا» روز یکشنبه با عنوان موضوعی درس عبرت مخاطبان را به تجربه اندوزی در زمینه‌های مختلف زندگی دعوت می‌کند، این برنامه در قالب آیتم های متنوع با نگاهی طنز به مخاطبان تاکید می‌کند که کسب تجربه و تجربه اندوزی از جمله راه‌هایی است که می‌بایست برای رسیدن به موفقیت طی نمود،تجربه غیر از علم است زیرا که انسان تجربه را با تمرین و ممارست بدست می آورد، تجربه به انسان قدرت و توانایی بیشتری در تصرف و اداره امور می دهد کشاورز با تجربه در زراعت پنبه به مراتب بهتر از کسی است که در این زمینه تجربه ای ندارد.
مخاطبان می‌توانند با ارسال پیامک به سامانه ۳۰۰۰۰۱۰۵۵ یا تماس با شماره۲۲۶۵۳۰۴۳ با این برنامه در تعامل باشند و خاطرات و تجربه‌های خود را درباره این موضوع بیان کنند.
برنامه «صبح صبا» از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۳۰ دقیقه به تهیه کنندگی امیر اکبری و اجرای مهبد قناعت پیشه همراه شنوندگان می‌شود.

امتیاز شما