امروز جمعه  ۱۱ فروردين ۱۴۰۲

تدارک رادیو ایران برای چهل و چهارمین جشن پیروزی

مشاهده ۸۶
۱۴۰۱/۱۱/۱۱- ۰۹:۴۸

رادیو ایران در آستانه چهل و چهارمین جشن شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی، ویژه برنامه‌های مختلفی را برای پخش تهیه و تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، محمدجعفر محمد‌زاده، مدیر رادیو ایران ضمن تبریک و شادباش به مناسبت ایام الله دهه فجر و تقارن آن با میلاد مبارک مولود کعبه، از تولید مسابقه «بازیخند» خبر داد.

این مسابقه چالشی و شاد به استقبال جشن پیروزی انقلاب اسلامی خواهد رفت و به تهیه کنندگی زینب برومند از چهارشنبه  ١٢ بهمن ساعت 12:40 پخش می‌شود.

وی با اعلام این خبر به تشریح برنامه‌های این شبکه رادیویی در این روزهای مبارک پرداخت:

برنامه «صبح انقلاب» با هدف رونمایی دستاوردهای انقلاب اسلامی و گفت و گو با مسئولان در روزهای مبارک پیروزی انقلاب به تهیه‌کنندگی حسین معصومی و زهرا قائدی ساعت 6:35 پخش می‌شود.

محمدزاده افزود: بخشی  نیز به نام «روز شمار انقلاب» به گزارشگری سارا شاکری در برنامه «سلام صبح بخیر» از 25 دی ماه پخش می‌شود که  این بخش در برنامه «صبح انقلاب» نیز ادامه خواهد داشت. 

مدیر رادیو ایران ادامه داد: سال‌هاست این شبکه در این روزهای مبارک برنامه «خانواده‌ای به نام ایران» را با رویکرد معرفی شهرهای مختلف ایران و نقش و حضورشان در پیروزی انقلاب اسلامی  تولید و پخش می‌کند.

گفتنی است این برنامه به تهیه کنندگی متین السادات فیروزی و زینب برومند در این دهه ساعت 9:00 پخش خواهد شد.

وی از برنامه دیگری به نام  مستند رادیویی «دستاورد» با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه علم و فناوری نام برد که در دهه فجر از ساعت 11:10 به تهیه‌کنندگی حسین معصومی‌پخش می‌شود.

مدیر رادیو ایران تصریح کرد: به مانند سال‌های گذشته برنامه «باغ هنر» نیز در ایام الله دهه فجر به تهیه کنندگی وحید بیات و عبدالله علایی منعکس کننده اخبار جشنواره و رویدادهای فیلم فجر خواهد بود و مانند همیشه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16:00 پخش خواهد شد.

 محمدزاده از چهار ویژه برنامه «امید پایدار، روز خوب پیروزی، بحث روز و جشن حضور» در روز 22 بهمن خبر داد.

 ویژه برنامه «امید پایدار» به نقش و حضور مردم  در چهل و چهار سال همراهی اشاره می‌کند و به سردبیری مریم هدیه لو شنبه 22 بهمن ساعت 8:30 پخش خواهد شد.

 «روزخوب پیروزی» نیز انعکاس دهنده حضور مردم در راهپیمایی بزرگ و پر شور 22 بهمن در سرار ایران عزیز است که از ساعت 9:00  از رادیو ایران پخش خواهد شد.

«بحث روز» نیز با حضور کارشناسان و اصحاب رسانه  پیام ها و بازتاب های این راه پیمایی بزرگ را در ساعت 12:40 به سردبیری فاطمه عبدالوند بررسی می‌کند.

«جشن حضور» نیز در روز  پیروزی انقلاب، ساعت 17:15 بازتاب حضور گسترده مردم  را در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن  در رسانه‌های داخلی وخارجی، به تهیه کنندگی حسین عارفی بررسی می‌کند.

مدیر رادیو ایران در پایان یادآور شد: برنامه «حوض نقره» به تهیه‌کنندگی زینب برومند روز شنبه 22 بهمن مراسم پایانی جشنواره فیلم فجر را از محل برگزاری این مراسم پوشش خواهد داد.

امتیاز شما