امروز جمعه  ۱۱ فروردين ۱۴۰۲

رادیو ایران در سوگ حضرت زینب(س)

مشاهده ۲۰۱
۱۴۰۱/۱۱/۱۲- ۱۳:۳۹

در آستانه یانزدهم رجب، سالروز وفات حضرت زینب سلام‌الله علیها، ویژه برنامه‌های «باغ ارغوان»، «خانه دوست اینجاست»، «آبروی صبوری»، «نوبت نوا»، «اشک زینب اشک»، «دور عاشقان»، و «گوهران» از این شبکه رادیویی تقدیم می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،  در برنامه «باغ ارغوان» 16 و 17 بهمن نواها و نغمه‌های متناسب با وفات حضرت زینب(س) با اجرای مریم نشیبا و به تهیه کنندگی ندا حاجی اسماعیلی ساعت ۱۵:۰۰ پخش می‌شود.

«خانه دوست اینجاست» نیز در همین روزها با رویکرد نقش محوری بانوان (همسر، مادر، فرزند، خواهر) در روحیه بخشی مثل حضرت زینب سلام الله در تمام مراحل زندگی  بعد از خبر ساعت 17:00به تهیه کنندگی حسین معصومی‌پخش می‌شود.

«آبروی صبوری» ویژه برنامه دیگری است که یکشنبه 16 بهمن ماه به تهیه کنندگی وحید بیات و گویندگی حسین همایی ساعت ۲۰:۰۰ به مناسبت گرامیداشت وفات حضرت زینب(س) پخش می‌شود.

«نوبت نوا» سوگواره ای است که در همان روز ساعت 20:30 پخش می‌شود.

«اشک زینب اشک» نیز یکی دیگر از ویژه برنامه رادیو ایران است که در وز یکشنبه 16 بهمن  ساعت22:00  به ابعاد شخصیت زندگی آن حضرت می‌پردازد.

«دور عاشقان» برنامه دیگری است که همان شب به تهیه کنندگی حسین معصومی ساعت 23:30 در آستانه وفات حماسه ساز کربلا خواهید شنید.

«گوهران» نیز همزمان با سالروز وفات حضرت زینب سلام‌الله علیها،  دوشنبه 17 بهمن از دیدگاه ادبی زندگی این بانوی بزرگ می‌گوید علاقه مندان می توانند ساعت 12:40 شنونده این برنامه از رادیو ایران باشند باشند.

رادیو ایران پیشاپیش سالروز وفات حضرت زینب سلام‌الله علیها، را تسلیت می‌گوید.

امتیاز شما