امروز شنبه  ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

آیا می توان سر بیمه را کلاه گذاشت؟

مشاهده ۳۵۶
۱۴۰۱/۱۲/۰۶- ۱۱:۳۵

سریال «چشم بندی» داستان کارخانه ای است که دچار حریق شده و افرادی درگیر این داستان شده اند. «چشم بندی» ملودرامی‌شیرین با بازی حمید لولایی، مرجانه گلچین، سروش جمشیدی، شهرام قائدی و امید روحانی است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سریال «چشم بندی» به کارگردانی شاهد احمدلو که هر شب ساعت 20 از شبکه سه سیما پخش می‌شود، موضوعی طنز دارد.

داستان اصلی سریال «چشم بندی» از آنجا شروع می‌شود که کارخانه آقای کاشانچی متعلق به دوباجناق آتش می‌گیرد و یکی از این باجناق ها با بازی امید روحانی در این آتش سوزی جان خود را از دست می دهد. خاله ناهید خواهر جمشید برای راه اندازی مجدد کارخانه و حفاظت از اموال برادر مرحومش از شهرستان به تهران می آید. در این بین دو مامور بیمه تلاش می‌کنند تا ثابت کنند آتش سوزی عمدی بوده و تمام ماجرا در دعوای آن‌ها و صاحبان کارخانه شکل می‌گیرد.

موضوع سریال با واقعیت‌های جامعه همخوان است زیرا موارد این چنینی بسیار و موضوع داستان برای افراد مختلف واقعی و ملموس است. در عین حال، قالب سریال واقعی است و زندگی کاملی را روایت می‌کند.

مخاطبان در سریال «چشم‌بندی» شاهد حضور زوج حمید لولایی و مرجانه گلچین هستند و نعیمه نظام‌دوست، شهرام قائدی و سروش جمشیدی بازیگران طناز حضور دارند. البته شاهد احمدلو سراغ سعید پیردوست بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون  رفته است که این روزها کمتر از گذشته، آثاری از او می‌بینیم.

در این سریال بازیگرانی، چون حمید لولایی، مرجانه گلچین، شهرام قائدی، سروش جمشیدی، سیاوش مفیدی، نعیمه نظام دوست، سعید پیردوست، شهین تسلیمی، مجید شهریاری، مختار سائقی، فرزانه سهیلی، داریوش سلیمی، ماهان عبدی، مهسا هاشمی، شقایق فتاحی، مجید علیزاده، مهناز دادفر، شهریار حیدری، رضا امینیان، شهاب احمدلو، با معرفی مهدی خزلبانی، پرستو الماس، ملیکا منصوری و با حضور امید روحانی نقش آفرینی می‌کنند.

این سریال با مشارکت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و صندوق تامین خسارت‌های بدنی با نظارت گروه اجتماعی تولید شده است.

دیگر عوامل این مجموعه عبارتند از: امیر ابیلی سرپرست نویسندگان و تهیه کننده، نویسندگان: محمد رعیت پور، حامد آبکنار، مسعود غزنچایی، مدیر تولید: حسین باقریان، مدیر تصویر برداری: حسین ناظریان، طراح صحنه و لباس: حسین مجد، طراح گریم: آرمین اسماعیلی، مدیر صدابرداری: شهرام متولی باشی، مدیر برنامه ریزی و دستیار یک کارگردان: داوود بابایی، تدوین: کاوه ایمانی و...

امتیاز شما