امروز پنج شنبه  ۳ فروردين ۱۴۰۲
در گفتگو با مهر مطرح شد؛
در گفتگو با مهر مطرح شد؛

مردم از مسائل فنی شبکه «۴k» می‌پرسند/ همکاری با پلتفرم‌ها به زودی

مشاهده ۳۹۸
۱۴۰۱/۱۲/۱۴- ۱۲:۲۵
تعداد بازدید:398

مدیر شبکه فراتر درباره مهمترین درخواست‌های مردم از این شبکه، به مواردی همچون پخش زنده مسابقات ورزشی، تصویربرداری از شهرهای مختلف و همچنین برخی مسائل فنی این شبکه اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ابوالفضل صالحی مدیر شبکه فراتر یا «۴k» به‌عنوان تنها شبکه تلویزیونی حاضر در نمایشگاه «رصتا» درباره حضور در این نمایشگاه به خبرنگار مهر بیان کرد: ما از روز اول راه‌اندازی این شبکه بنایمان را بر تعامل با مردم گذاشتیم و اگر حرف مردم را نشنویم و نبینیم بهتر است که اصلاً کار در این شبکه را ادامه ندهیم.

وی با اشاره به نیاز به تعامل با مخاطبان تصریح کرد: ما به چنین دورهمی‌هایی نیاز داریم تا بتوانیم گفتگو کنیم با مخاطبمان و نیازها و مسائلش را بشناسیم. امسال سومین نمایشگاهی است که در آن حضور داریم که اولی برای نمایندگان مجلس بود تا بتوانیم تامین اعتبار کرده و فرستنده‌هایمان را در کشور توسعه دهیم. نمایشگاه بعد در شهر آفتاب بود و اینجا هم در حد بضاعت خود اطلاع رسانی کردیم. از مردم هم دعوت کردیم که به نمایشگاه بیایند و خوشحالم که در همین دو روز تعداد زیادی از مردم حضور داشتند به ویژه که شبکه را می‌شناسند.

این مدیر شبکه درباره مطالبات مخاطبان نسبت به شبکه بیان کرد: یکی از درخواست‌هایشان این بود که میزان پخش مسابقات ورزشی در شبکه را بیشتر کنیم. بخش دیگر هم مربوط به تصاویر از ایران بود که حجم این تصاویر هم بیشتر شود. البته پیش از این هم از ما دعوت شده است تا برای ضبط این تصاویر به شهرهای مختلف برویم. حتی برخی از خود مردم پیشنهاد می‌دادند که اسکان ما را هم به عهده خواهند گرفت.

وی اضافه کرد: بخش عمده‌ای از سوالات مخاطبان مربوط به مسائل فنی بود و مثلاً می‌پرسیدند که چرا شبکه فراتر برای آن‌ها نسبت به یک شبکه دیگر تاریک‌تر است که یکی از مشکلات عمومی است و البته بیشتر می‌طلبد که ما سراغ گیرنده سازهای داخلی برویم و بخشی به برندهای تلویزیونی برمی‌گردد.

صالحی درباره این نمایشگاه و امکانی که فراهم شده است، گفت: جای «رصتا» پیش از این خالی بود، کاش برخی از پلتفرم‌ها هم مردم را در نظر می‌گرفتند و از فرصت این نمایشگاه استفاده کرده و ورای اختلافی که با صداوسیما دارند مشارکت می‌کردند. اگر ما برای مردم هستیم باید با آنها گفتگو کنیم. اینجا جایی است که حرف مردم شنیده می‌شود و بر مبنای آن اتفاقات جدیدی در صوت و تصویر فراگیر رخ می‌دهد.

وی در پایان گفت: امیدوارم این فضا رشد پیدا کند و به نظرم این نمایشگاه زودتر از این باید رخ می‌داد. این گردهمایی‌ها و نمایشگاه‌ها در دنیا هم متداول است و اجازه می‌دهد که کل این چرخه رشد کند. خود ما هم اینجا صحبت‌هایی با برخی پلتفرم‌ها داشتیم و قرار شد همکاری‌هایی داشته باشیم.

امتیاز شما