امروز جمعه  ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

جریان خونی تازه در رگ های طنز کشور و تلویزیون با جورچین

مشاهده ۵۱۴
۱۴۰۱/۱۲/۱۵- ۱۰:۱۹

چهره‌های با استعداد و توانمند جدید طناز تئاتری، در کنار طنازان محبوب کشورمان از قاب برنامه جورچین در شبکه نسیم مهمان این روزهای تلویزیون هستند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، تهیه کننده این برنامه با بیان این مطلب گفت: شناسایی و معرفی چهره‌های طنز جدید از اهداف این برنامه است.
محمد تاجیک افزود: اکثر بازیگران طنز امروز ، بازیگرانی هستند که در دهه‌های قبل وارد این حوزه شده و شهرت یافتند و اکنون تجدید حیات با ورود بازیگران طناز جدید ضروری است.
وی با اشاره به این که مجموعه طنز جورچین در 110قسمت در حال تولید است اظهار داشت: تا پایان  فصل اول جورچین بیش از 20 بازیگر طناز وارد قلمرو شادی آفرینی و نشاط و سرگرمی تلویزیون خواهند شد.
محمد تاجیک گفت: در جورچین زندگی مردم در دهه شصت همراه با مهربانی و صمیمیت خانواده معماریان که داستان حول آنها شکل می‌گیرد با چاشنی طنز در آیتم هایی که به تدریج با شناساندن شخصیت های داستان به یک سریال تبدیل می‌شود.
یزدان فتوحی کارگردان جورچین نیز گفت: ما در جورچین به دنبال آن هستیم که حال بیننده دقایقی خوب شود و لبخندی بزند.
وی با اشاره به این که طنز این مجموعه طنز موقعیت است گفت: طراحی این کار منحصر به خودم است که از آیتم های مختلف به سریال و داستان تبدیل می‌شود.
یزدان فتوحی با اشاره به این که تصویربرداری این مجموعه تا خرداد سال آینده ادامه دارد گفت: در محله جورچین آدم‌های دوران دهه شصت با تمام فراز و فرودها و تلخ و شیرین‌ها به مهربانی در کنار هم زندگی می‌کنند و با ساده‌ترین چیزها خوشحال‌اند.
وی افزود: در قسمت های نوروزی برنامه، حال و هوای نوروز در دهه شصت به تصویر کشیده می‌شود.
گفتنی است، تیم نویسندگان برنامه به سرپرستی نیما حسن نیا روایتی متمایز و شیرین از دوران جنگ را نیز در محله جورچین روایت می‌کنند، که بسیار شنیدنی و دیدنی است.
جورچین از سه شنبه تا جمعه هر هفته ساعت 20 از شبکه نسیم پخش می‌شود و در تلوبیون نیز در دسترس است.
بینندگان می توانند از طریق شماره پیامک 3000087 با این برنامه در تعامل باشند.

تصاویر

امتیاز شما