امروز پنج شنبه  ۳۰ فروردين ۱۴۰۳
در «پرونده‌های فلسطین» هیسپان‌تی‌وی بررسی می‌شود؛
در «پرونده‌های فلسطین» هیسپان‌تی‌وی بررسی می‌شود؛

حمایت برخی از کشورهای عربی از فلسطین

مشاهده ۲۹۶
۱۴۰۱/۱۲/۱۵- ۱۵:۵۰
تعداد بازدید:296

برنامه «پرونده‌های فلسطین» (Causa Palestina) شبکه هیسپان تی وی این هفته حمایت برخی از کشورهای عربی از فلسطین را زیر ذره بین می‌برد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «پرونده‌های فلسطین» (Causa Palestina) شبکه هیسپان تی‌وی با اجرای خوان کارلوس روسو به اقدامات برخی کشورهای عربی در مخالفت قاطع با هرگونه نزدیکی روابط با رژیم صهیونیستی می‌پردازد.
در این برنامه می‌بینیم در حالی که چندین کشور عربی مانند امارات متحده عربی، مراکش و بحرین همچنان به تعمیق روابط خود با رژیم اسرائیل ادامه می دهند و تلاش هایی از سوی عربستان سعودی برای عادی سازی روابط با تل آویو صورت می‌گیرد، گروه دیگری از کشورهای عربی همچون الجزیره و عراق همچنان بر مواضع خود در حمایت از فلسطینی‌ها و آرمان‌های این کشور ثابت قدم هستند و هرگونه تلاش برای برقراری ارتباط با رژیم غاصب صهیونیستی را رد می‌کنند.
برنامه «پرونده‌های فلسطین» سه شنبه ساعت 04:30 بامداد از شبکه هیسپان تی وی پخش می‌شود و بازپخش آن همان روز ساعات 09:30،13،18:30 و روز چهارشنبه ساعات 2:30 بامداد و 16:30 برای مخاطبین اسپانیایی زبان این شبکه معاونت برون مرزی صداوسیما روی آنتن خواهد رفت.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://www.hispantv.com/showprogram/causa-palestina/812 این برنامه را در وب‌سایت شبکه هیسپان تی وی مشاهده کنند.

امتیاز شما