امروز دوشنبه  ۱۰ مهر ۱۴۰۲

چهارشنبه دوست داشتنی سریالی با افکت های متنوع

مشاهده ۳۷۵
۱۴۰۱/۱۲/۲۱- ۱۴:۵۰

تهیه کننده سریال رادیویی «چهارشنبه دوست داشتنی» از تنوع افکت در این مجموعه نمایشی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ژاله محمدعلی ضمن اعلام این مطلب گفت: تولید این مجموعه سی قسمتی از این جهت که داستان آن در فضای روستا می‌گذرد از نظر افکت بسیار متنوع است.
وی ادامه داد: از آنجا که فضای روستایی با فضای شهری بسیار تفاوت دارد، از افکت های زیادی در سی قسمت این مجموعه نمایشی استفاده شده است؛ از طرفی از موسیقی فولکلور نیز در تهیه این سریال استفاده کردم تا حال وهوای روستا را برای شنونده باورپذیر سازد.
محمد علی افزود: متن این نمایش که داریوش روحی آن را نوشته بسیار جذاب است. داستان آن درباره یک گروه برنامه ساز رادیویی است که برای تهیه گزارشی درباره یک گل خاص به سمت روستایی بین همدان و کردستان می روند.
وی در پایان تأکید کرد: بازیگران مجموعه «چهارشنبه دوست داشتنی» توانستند به طرز چشمگیری بازی‌ها را باورپذیر ارائه دهند و امیدوارم این مجموعه مورد توجه شنوندگان قرار بگیرد.
«چهارشنبه دوست داشتنی» به نویسندگی داریوش روحی، تهیه کنندگی ژاله محمدعلی، کارگردانی مهدی نمینی مقدم، صدابرداری محمدرضا محتشمی، افکتوری نرگس موسی پور، گویندگی صفا آقاجانی و با هنرمندی امیر منوچهری،امیر زنده دلان، حمید یزدانی، کرامت رودساز، نازنین مهیمنی، فریده دریامج، محمد شریفی مقدم، مینو جبارزاده، مهدی نمینی مقدم، بهادر ابراهیمی، معصومه عزیز محمدی، بیوک میرزایی، سینا نیکوکار، مونا صفی و تعداد دیگری از هنرمندان رادیو نمایش، از بیست و هفتم اسفند ماه ساعت 2 بامداد به روی آنتن رادیو نمایش می رود و همزمان از رادیو ایران نیز پخش می‌شود.

امتیاز شما