امروز پنج شنبه  ۳۰ فروردين ۱۴۰۳

پخش «تلخ وشیرین» از رادیو نمایش

مشاهده ۳۱۵
۱۴۰۱/۱۲/۲۴- ۱۶:۰۶

از بیست و هفتم اسفند ماه، سریال رادیویی «تلخ و شیرین» از رادیو نمایش پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، نمایش رادیویی «تلخ و شیرین» بر اساس کتاب آبنبات هل‌دار نوشته مهرداد صدقی توسط مجید حیدری تنظیم رادیویی شده و حامد مقدم سردبیر آن است.

داستان این نمایش در قالب طنز از حال‌و هوای پشت جبهه در دوران دفاع مقدس است. این داستان از زبان یک کودک بجنوردی به نام محسن روایت می‌شود که برادرش به جبهه می‌رود. محسن، راوی داستان، فرزند آخر یک خانوادة پنج‌ نفری است. آن‌ها همراه مادربزرگشان در یکی از محله‌های قدیم بجنورد زندگی می‌کنند. فضای داستان سرتاسر ماجراهای خنده‌دار و حیرت‌آور است؛ ماجراهایی که محسن آن‌ها را ایجاد می‌کند. یکی از نقاط قوّت کتاب توانایی نویسنده در نشان‌دادن فضای پشت جبهه‌هاست؛ نویسنده نشان می‌دهد که چگونه مردم در این فضا زندگی روزمرة خود را می‌گذراندند و سرگرمی‌های خاص خود را داشتند.
«تلخ و شیرین» به کارگردانی فریدون محرابی، تهیه کنندگی نوید جولایی، افکتوری محمدرضا قبادی فر، گویندگی فریدون محرابی، صدابرداری علی حاجی نوروزی و با هنرمندی شمسی صادقی، شیما جانقربان، مونا صفی، شیما اسدی، فریبا طاهری، امیر ارسلان فردین، شیرین سپه راد، پریسا مقتدی، مهدی نمینی مقدم، بهرام سروری نژاد، راضیه مومیوند، بهناز بستان دوست، دانیال ابراهیمی، فریبا بکلو، فرشید صمدی پور، ماکان رضایی پور و فریدون محرابی از بیست و هفتم اسفند ماه، ساعت ۳ بامداد به روی آنتن رادیو نمایش می رود و همزمان از آنتن شبکه رادیویی صبا نیز پخش خواهد شد.

امتیاز شما