امروز چهارشنبه  ۲ فروردين ۱۴۰۲

باکس خبری جوانه‌های بافق یزد یک ساله شد

مشاهده ۸۷
۱۴۰۱/۱۲/۲۷- ۱۰:۳۹

جشن یک سالگی باکس خبری جوانه‌های شهرستان بافق و دومین استودیوی جوانه‌های کشور، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، کریمی مدیرکل صدا و سیمای استان یزد در آیین یک سالگی باکس خبری جوانه‌ های بافق گفت: نیروهای نوجوان ما باید بتوانند در حوزه‌های گوناگون یک الگوی ملی باشند که این نیروسازی نوجوانان بافقی در حوزه رسانه، نه تنها در استان که حتی در سطح ملی بی نظیر است.
او افزود: این نیروسازی موجب تولید کار در سطح ملی شده که باعث افتخار است.
کریمی خاطرنشان کرد: صداوسیما در حوزه تولیدات خبری، سیما و... از شما نوجوانان و جوانان حمایت و پشتیبانی می‌کند.
حمیدیان، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران-بافق نیز در این آیین گفت: صدا وسیما باوجود اینکه یک ساختار مشخص دارد اما در بسیاری از عرصه‌ها جامانده است که باید به روز شود. او افزود: مأموریت دفتر خبر بافق باید این باشد که ریلِ صدا و سیما و ریل رسانه کشور را به روز رسانی و نسل جوان حاضر در این عرصه، باید علاوه بر تخصص‌ هایی که فرا می‌گیرد، تحولی نو در این زمینه ایجاد کند.
حمیدیان خاطرنشان کرد: مجموعه‌های رسانه‌‌ای باید پوست اندازی کنند و این پوست اندازی با ورود قشر جوان به این حوزه صورت می‌گیرد. او ادامه داد: باید بیشتر به سمت حوزه‌های نرم افزاری حرکت شود و حوزه رسانه و فرهنگ موضوعی است که بسیار جای کار دارد که باید با کمک مدیرکل صداو سیما توسعه یابد.
سلطانی معاون خبر صداو سیمای استان نیز گفت: عصر، عصر رسانه است و رسانه‌ها در مدیریت افکار عمومی و جهت دهی جامعه نقش موثری دارند.
او گفت: آرزومندیم جوانه‌های بافق با تلاش و پشتکارِ بی نظیر خود، در سال جدید بیش از پیش بدرخشند و نه تنها در حوزه رسانه که در تمام امور زندگی خود از جمله تحصیل موفق و پیروز باشند.

تصاویر

امتیاز شما