امروز شنبه  ۱۸ آذر ۱۴۰۲

«مبارکا باشه» ویژه برنامه سال تحویل سیمای شبکه آفتاب

مشاهده ۴۶۷
۱۴۰۱/۱۲/۲۸- ۰۹:۵۶

«مبارکا باشه» عنوان ویژه برنامه ای زنده و تلویزیونی است که با محوریت تحویل سال جدید، روز دوشنبه 29 اسفند 1401 در دو بخش از ساعت 10 صبح لغایت 2 بامداد، به مدت 16 ساعت با بخش هایی متنوع و جذاب تهیه و از سیمای شبکه استانی آفتاب تقدیم نگاه گرم بینندگان ارجمند این شبکه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «مبارکا باشه» عنوان ویژه برنامه ای زنده و تلویزیونی است که به مناسبت تحویل سال جدید و با هدف پاسداشت سنت حسنه تحویل سال نو با مناسک و آداب فرهنگ ملی-مذهبی و همچنین پرداختن به حال و هوای لحظه سال تحویل و ایجاد فضایی با نشاط همراه با بخش هایی ویژه همچون: گزارش مشاغل در لحظه سال تحویل، نمایش طنز، اجرای ترانه و سرود با حضور خوانندگان، موسیقی و نماهنگ های بهاری، پخش کلیپ و گزارش های موضوعی و مناسبتی، معرفی جاذبه‌های گردشگری و اماکن مذهبی تاریخی در استان مرکزی و... میهمان سفره‌های هفت سین بینندگان خود در سراسر کشور خواهد بود.

همچنین حضور خانواده‌ها، اجرای مسابقه حضوری در برنامه، گزارش مردمی، گزارش طنز، بخش کارشناسی، شاعر، میزگرد عید، حضور خانواده معظم شهدا در لحظه تحویل سال، استندآپ کمدی، خواننده، قصه گویی، مجری طنز رادیو، ارتباط با ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی، ارتباط با مراکز قم، مشهد و کرمان و... از دیگر بخش های متنوع این ویژه برنامه تلویزیونی بوده و بخشی از برنامه نیز به پخش سخنرانی مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری اختصاص یافته است.

ویژه برنامه تلویزیونی «مبارکا باشه» به تهیه کنندگی: مژگان بیات، اجرای: امید کریمی، مهدیه شریعتی، راحله حدادی، حمید احمری، جواد فراهانی، امیر غفاری و حسن کمالی، تصویربرداری: میثم صفدری، مهدی مرجانی، مسعود جعفری و حمید کاظمی، تدوین: احمد قلعه نویی و فهیمه حاج علی بیگی؛ تهیه و پخش می‌شود.

تصاویر

امتیاز شما