امروز يك شنبه  ۲۶ فروردين ۱۴۰۳

سحرهای ماه مهمانی خدا با "ماه خدا"

مشاهده ۳۵۷
۱۴۰۱/۱۲/۲۸- ۱۱:۱۰

ویژه برنامه سحرگاهی "ماه خدا" هر بامداد به تهیه کنندگی سیدپوریا ملک آبادی از آنتن شبکه یک سیما پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ملک آّبادی تهیه کننده "ماه خدا" با اعلام اینکه این برنامه یک روز قبل از آغاز ماه مبارک رمضان به پیشواز این ماه مبارک می رود، افزود: "ماه خدا" امسال با فضاهای جدید و بدیع به لحاظ خلاقیت فرمی و محتوایی روی آنتن می رود و دکور با حال و هوای مناجات وسحرگاهی توسط امیرحسین میرطالب درحال طراحی و اجراست.
ملک آبادی عنوان کرد: برنامه امسال با اجرای "حسن سلطانی" و آیتم های متعدد نو پخش خواهد شد.
وی افزود: خطبه متقین با بیانات آیت الله مصباح از آیتم هایی است که به زبان نقاشی توسط میکائیل براتی اجرا می‌شود. مناجات خوانی شهرستان‌ها از دیگر بخش هایی است که هر سحرگاه در برنامه خواهیم داشت.
این تهیه کننده گفت: در بخش سخنرانی‌ها از بیانات آیت الله جاودان ، حجت الاسلام رفیعی و همچنین سخنرانی زنده میرهاشم حسینی، مرتضی آقا تهرانی و آقای نظافت بهره خواهیم برد.
ملک آبادی تصریح کرد: بخش نوستالژی با حال و هوای حرم آقا امام رضا(ع) خواهیم داشت که در این بخش با مناجات خوانی و چاوشی خوانی مرحوم کریمی همراه می‌شویم . در کنار این بخش آیتمی‌برای مادران شهدای گرانقدر در نظر گرفته ایم.
وی در انتها از پویش ختم قرآن کریم خبر داد که به زودی شرایط شرکت در این پویش نیز اعلام خواهد شد.

"ماه خدا" محصول گروه معارف اسلامی‌شبکه یک سیماست که سحرگاه‌های ماه مبارک رمضان یک ساعت و نیم قبل از اذان صبح آغاز می‌شود و تا اذان آخرین استان کشور همراه مومنان درگاه حق خواهد بود.

امتیاز شما