امروز شنبه  ۱۸ آذر ۱۴۰۲

بازید مدیر شبکه نسیم از مسابقه «سرنخ»

مشاهده ۵۸۵
۱۴۰۱/۱۲/۲۸- ۱۴:۱۳

دکتر محمدرضا خوشرو شامگاه دیشب با حضور در پشت صحنه مسابقه جنایی معمایی «سرنخ» در جریان روند تولید این پروژه تلویزیونی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، وی در خصوص «سرنخ» گفت: معما و تلاش برای حل آن از جذابیت‌های همیشگی نهفته در فرهنگ ایرانیان است. کارکرد سرگرمی رسانه و تلفیق آن با معما، آن هم مبتنی بر پرونده‌های واقعی جنایی و چالشی از جمله خلاقیت های‌نوی تلویزیون است که منجر به فتح بابی نو در این حوزه خواهد بود.

آریا طاهری تهیه‌کننده و کارگردان این برنامه که پیشتر اجرای برنامه هوش برتر شبکه نسیم را بر عهده داشت نیز گفت: در طراحی «سرنخ» سعی بر آن بود که پرونده‌های واقعی پلیس آگاهی تبدیل به چالشی برای شرکت‌کنندگان باشد. چرا که در هر برنامه دو نفر دستیار به کمک کارآگاه آمده و پس از دریافت سرنخ‌های پرونده با بازجویی متهمان باید به پاسخ منطقی و درست دست یابند. این برنامه ذهن بینندگان را نیز با چالش مواجه خواهد کرد.

اجرای نقش کارآگاه و دانای کل داستان بر عهده محمدرضا رهبری است. این برنامه در ایام نوروز هر روز ساعت ۱۷ روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت و پخش آن پس از ایام عید نیز ادامه خواهد داشت.

تصاویر

امتیاز شما