امروز شنبه  ۱۸ آذر ۱۴۰۲

پیام نوروزی مدیر شبکه جهانی جام جم

مشاهده ۴۴۱
۱۴۰۲/۰۱/۰۱- ۰۷:۵۹

حسن ملکی مدیر شبکه جام جم، در پیامی، فرا رسیدن سال نو را به ایرانیان و فارسی زبانان سراسر دنیا تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، متن پیام به این شرح است:

«یا مقلب القلوب و الابصار؛ یا مدبر اللیل و النهار؛ یا محول الحول و الاحوال؛ حول حالنا الی احسن الحال
زکوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی . از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی
بهار پیام آور عشق و مهرورزی انسان‌ها به یکدیگر و تعظیم در برابر جلوه‌های عظمت و الطاف بیکران الهی در عرصه گیتی است. بهار فصل نو شدن و تحول، و تلاش برای دستیابی به احسن الحال و رسیدن به درجات عالی پرهیزکاری است. در عین حال در طلیعه بهار، عید نوروز به عنوان میراثی مشترک که سرشار از مفاهیم والای انسانی و همزیستی مسالمت آمیز و مهر و محبت انسانها به یکدیگر است را جشن می‌گیریم. ما ایرانیان و فارسی زبانان و به طور کلی ساکنان حوزه تمدنی نوروز، فارغ از تفاوت در ملیت، دین و گرایشات سیاسی، به این میراث مشترک و عامل همگرایی فرهنگی افتخار کرده و آن را به سان امانتی گرانبها به نسل های بعدی منتقل خواهیم کرد. اما در این میان آنچه بیش از همه به حلاوت و شیرینی عید نوروز و فصل بهارِ سال 1402 افزوده است، همراهی آن با بهار قران و معنویت و فضایل ماه مبارک رمضان است. ماهی که در آن فرصت های ارزشمندی برای تهذیب نفس، منزّه ساختن روح و جان از لغزش ها و ناپاکی‌ها و تلاش مشترک برای سرسبز نگاه داشتن درختِ پرثمرِ صلح، دوستی و آرامش است.

ایران اسلامی‌به برکت مجاهدت و جان فشانی شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حرم و مدافعان امنیت، افق های بسیار روشن تری را از پیشرفت و سربلندی در پیش رو دارد که همچون گذشته تک تک شما در تحقق آن سهیم خواهید بود.

برای همه شما ایرانیان و فارسی زبانان عزیز و عاشق وطن، در هر کجای دنیا که هستید سالی همراه با عشق، محبت، صمیمیت و سلامتی آرزومندم. سال 1401 برای خدمتگزاران شما در شبکه جهانی جام جم سالی پر از افتخار بود که بالاترین آن همراهی و تعامل بیشتر شما عزیزان با برنامه‌های این شبکه به شمار می رود. به نمایندگی از تمامی همکارانم با شما بزرگواران عهد می‌بندم در سال 1402 بیش از پیش به ماموریت های رسانه ای خود برای ایجاد فضایی پرنشاط، جذاب و سرگرم کننده، نمایش زیبایی‌های ایران، اطلاع رسانی دقیق و صادقانه و آشناسازی شما با شرایط و پیشرفت های کشورمان ایران بکوشیم. ما را از نگاه پرمهرتان محروم نفرمایید.

به امید دیدار حضوری و نیز دیدن چهره پر از لبخند شما در قاب شبکه جهانی جام جم»
                                                                   

امتیاز شما