امروز شنبه  ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

بررسی کیفیت فیلم غریب از نگاه دختر شهید محمد بروجردی

مشاهده ۱۰۰۶
۱۴۰۲/۰۱/۰۱- ۲۲:۳۸

سمیه بروجردی، فرزند شهید محمد بروجردی در روز دوشنبه ۲۹ اسفند ماه به استودیوی جام جم آمد تا در ویژه برنامه جام جم حضور داشته باشد. وی در این برنامه از پدر خود و فیلم غریب صحبت کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سمیه بروجردی، فرزند شهید محمد بروجردی درباره فیلم غریب گفت: من در سه سالگی پدر خود را از دست دادم در نتیجه خاطرات بسیاری از ایشان در ذهنم نیست اما به طور کلی فیلم غریب بسیار خوب بود.
او درباره میزان دقت در روایت فیلم اظهار داشت: این فیلم روایت درستی از خاطرات و کتاب‌هایی که درباره پدرم بود را بیان می‌کند. به طور کلی یک فیلم دو ساعته نمی‌تواند تمامی ابعاد زندگی یک شخص را نشان دهد.
وی ادامه داد: پدر من پنج سال پیش از انقلاب فعالیت انقلابی داشته و همچنین زیر نظر امام فعالیت‌های مهمی داشتند که به خطم قائله کردستان می‌رسد. با این وجود بخش نمایش داده شده در این فیلم به خوبی نشان داده شد.
او اظهار داشت: این فیلم صحنه‌های بسیار فوق‌العاده‌ای داشت اما سکانس‌هایی که پدرم را در زندان به نمایش می‌گذاشت و صحبت‌هایش با مردم را نشان می‌داد بسیار تاثیرگذار بود. گریم بازیگر در این فیلم بسیار عالی بود و چهره بازیگر بسیار شبیه به پدرم بود.
بروجردی درباره کیفیت بازیگری فیلم غریب اظهار داشت: بازی بابک حمیدیان فوق‌العاده بود و توانستند بسیار خوب بدرخشند. خوشبختانه آقای حمیدیان خصایص خوب پدرم را داشتند و به همین دلیل توانستند نقش را به بهترین حالت ممکن اجرا کنند. من معتقد هستم اگر چنین ویژگی‌هایی در شخصیت یک بازیگر نباشد نمی‌تواند چنین اجرایی داشته باشد.
ویژه برنامه تحویل سال شبکه جام جم، دوشنبه ۲۹ اسفند ماه به تهیه کنندگی خانم چگینی از شبکه جام جم روی آنتن رفت. در این برنامه پس از پخش آیتم‌ها و نماهنگ‌های نوروزی، میزبانان از مهمانان ویژه‌ای پذیرایی کردند و با آن‌ها به گفت‌وگو نشستند.

امتیاز شما