امروز شنبه  ۵ اسفند ۱۴۰۲

تجلیل رییس رسانه ملی از عوامل نون خ 4

مشاهده ۱۰۱۱
۱۴۰۲/۰۲/۱۰- ۱۴:۴۱

آیین تجلیل از عوامل مجموعه تلویزیونی نون خ 4 پر مخاطب ترین سریال نوروز و رمضان رسانه ملی با حضور رییس سازمان صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، آیین تقدیر از عوامل مجموعه تلویزیونی نون خ4 با حضور رییس، جمعی از مدیران رسانه ملی و عوامل سریال نون خ در سالن خورشید مرکز همایش های صداوسیما برگزار شد.
پیمان جبلی در این آیین، ضمن تشکر از زحمات گروه نون خ گفت: در دوره جدید و تحولی صداوسیما تاکید ما بر نشان دادن سنت های شیرین اقوام ایرانی است و نون خ 4 در این امر موفق بود.  رییس سازمان صداوسیما افزود: نون خ در راستای سند تحول سازمان در توجه به اقوام و ظرفیت های کشور همچنین توجه به جوانان ساخته و پرداخته شد.
وی افزود: اهداف ضمنی که نون خ 4 دنبال می‌کرد بر جذابیت های این مجموعه تلویزیونی افزود. تشویق به تقویت و تحکیم بنیان خانواده، همزیستی اهالی روستاها، فرزندآوری و جوانی جمعیت از جمله مسائلی بود که در نون خ به آن توجه شد.
دکتر جبلی ادامه داد: بازیگران حاضر در مجموعه‌های تلویزیونی فقط نباید تهرانی باشند. همه استعدادها باید در قاب سیما توانایی خود را به نمایش بگذارند. در مجموعه تلویزیونی نون خ این اتفاق افتاد.
 رییس رسانه ملی در پایان گفت: انشاالله همین جمع صمیمی و دوست داشتنی یک کار زیبای دیگر را روانه آنتن کنند.
در این مراسم همچنین بازیگران مجموعه تلویزیونی نون خ به بیان دغدغه‌های خود پرداختند و از استقبال کم نظیر مخاطبان رسانه ملی از این فصل سریال گفتند.
مهدی فرجی، تهیه کننده این مجموعه تلویزیونی با تشکر از حمایت های رییس رسانه ملی برای ساخته شدن نون خ ۴ گفت: این مجموعه تلویزیونی هم در تلویزیون و هم در تلوبیون با استقبال همراه شد.

استقبال میلیونی مخاطبان از نون خ در تلوبیون آرزوی بسیاری از پلتفرم ها است

سعید آقا خانی بازیگر و کارگردان این مجموعه که به دلیل سفر امکان حضور نداشت با یک فایل صوتی خود را به مراسم رساند. آقا خانی گفت: از رییس رسانه ملی برای برگزاری این مراسم تشکر می‌کنم. من در شهرستان زاده و بزرگ شدم و می دانم بسیاری از مردم تنها تلویزیون را دارند و با آن سرگرم می‌شوند. به عنوان فردی که عاشق تلویزیون هستم و در آن رشد کردم دوست دارم برای آن کار بسازم.
وی افزود: امیدوارم شرایطی فراهم شود که به زودی با یک اثر بهتر از نون خ ۴ به قاب سیما بیاییم.

در پایان این آیین از بازیگران و عوامل پشت صحنه نون خ تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است در این مراسم محسن برمهانی معاون سیما، سلیم غفوری قائم مقام معاونت سیما، حسین قرایی مدیرکل روابط عمومی سازمان، مهدی نقویان رییس مرکز سیما فیلم و میثم مرادی بینا باج مدیر شبکه یک سیما حضور داشتند.

آلبوم تصاویر خبر را اینجا ببینید

ویدئوها

امتیاز شما