امروز پنج شنبه  ۳۰ فروردين ۱۴۰۳
در گفتگو با مهر مطرح شد؛
در گفتگو با مهر مطرح شد؛

ریتم «شیش و هفت» رادیو برای آخر هفته‌ها/ در جریان «موسیقی» باشید

مشاهده ۳۵۷
۱۴۰۲/۰۲/۳۰- ۱۲:۳۰
تعداد بازدید:357

برنامه موسیقی محور «شیش و هفت» روزهای پایان هفته با آخرین اخبار حوزه موسیقی تقدیم شنوندگان می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رضا عزتی تهیه‌کننده برنامه موسیقی محور «شیش و هفت» که از آنتن رادیو صبا با محور اخبار موسیقایی تولید و به پخش می‌رسد به خبرنگار مهر گفت: تاثیر موسیقی در زندگی فراتر از باور مردم است، در دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم با توجه به مشکلات و دغدغه‌های موجود در آن، نیاز به وجود موسیقی بسیار دیده می‌شود.

وی ادامه داد: موسیقی می‌تواند تأثیر زیادی بر همه ابعاد زندگی انسان چه از لحاظ جسمی و چه روحی داشته باشد. در حالت کلی می‌توان گفت گوش دادن به موسیقی در کنار کارهایی که انجام می‌دهید باعث می‌شود شما سریع احساس خستگی نکنید و به راحتی سختی‌ها و دشواری‌های کار را تحمل کنید.

این تهیه‌کننده در توضیح برنامه یاداور شد: «شیش و هفت» مجله‌ای موسیقایی است، که در قالب طنز تلاش می‌کند با موسیقی‌ها و ترانه‌ها آخر هفته خوشی رو برای مخاطبان به ارمغان بیاورد.

وی افزود: «شیش و هفت» با ریتم و انرژی بالا روزهای آخر هفته تقدیم مخاطبان می‌شود، بخش زیادی از این انرژی به اجرای برنامه برمی‌گردد که بر عهده یکی از اهالی موسیقی یعنی شهرام نیکیار موزیسین و خواننده خوب کشورمان است.

عزتی درباره بخش‌های مختلف این برنامه عنوان کرد: گفتگو با خوانندگان، آهنگسازان و اهالی موسیقی، مرور اخبار موسیقی با اجرای علیرضا سعیدی خبرنگار و مسابقه تلفنی موزیک طنز با اهالی رادیو صبا از آیتم‌های مختلف این برنامه است که تلاش می‌کند مخاطب را به موسیقی علاقه‌مند کند و آنها را در جریان رویدادهای این حوزه قرار دهد.

«شیش و هفت» پنجشنبه و جمعه ۱۸ تا ۱۹:۳۰ دقیقه به تهیه‌کنندگی رضا عزتی و گویندگی شهرام نیکیار همراه مخاطبان است.

 

امتیاز شما