امروز دوشنبه  ۲۷ فروردين ۱۴۰۳
پخش فصل پنجم سریال «سرقت پول» به زودی از شبکه پنج سیما
پخش فصل پنجم سریال «سرقت پول» به زودی از شبکه پنج سیما

آخرین فصل سریال «سرقت پول» از شبکه پنج سیما روانه آنتن می‌شود

مشاهده ۴۲۸
۱۴۰۲/۰۲/۳۱- ۱۴:۳۵
تعداد بازدید:428

فصل پایانی سریال «سرقت پول» که با نام اسپانیایی«خانه کاغذی» نیز شناخته می‌شود بعد از بازپخش فصل سوم و چهارم از اواسط خرداد ماه از شبکه پنج سیما روانه آنتن می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این سریال که در ژانر اکشن - درام دسته‌بندی می‌شود یکی از پرمخاطب‌ترین سریال‌های غیرآمریکایی تولید شده در چند سال اخیر است که فصل پنجم آن سال 2021 به نمایش درآمد و شبکه پنج به زودی به پخش این فصل از سریال «سرقت پول» می‌پردازد.
این سریال اسپانیایی داستان سرقت از ضرابخانه سلطنتی و سپس سرقت از بانک مرکزی کشور اسپانیا را تصویر کرده است. در «سرقت پول» به کارگردانی آلبرت بیستمنا بازیگرانی از جمله آلوارو مورته ، اورسولاکوربرو، ایتسیار ایتونیو، پدرو آلنسو، میگوئل هران و ... به ایفای نقش پرداخته اند. سریال با خط داستانی جذاب و سوژه جذابی که دارد برای بسیاری از بینندگان جزو سریال های ماندگار به حساب می آید.
گفته می‌شود فیلم‌نامه این سریال از ابتدا به صورت کامل نوشته نشده است بلکه بعد از پایان هر قسمت فیلم‌نامه قسمت بعدی در اختیار بازیگران قرار می‌گرفته، از جمله نویسندگانی که می توان به آنها اشاره کرد الکس پینا و  خاویر گومز سانتاندر است. سریال «سرقت پول» در 300 لوکیشن و در 7 کشور مختلف از جمله تایلند، دانمارک، پاناما، پرتقال، ایتالیا و انگلستان ضبط شده است.
 فصل سوم و چهارم «سرقت پول» برای یادآوری اتفاقات این مجموعه پرتعلیق از امشب (یکشنبه ۳۱ اردیبهشت) در تمامی ایام هفته ساعت 19 از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد و بازپخش آن همان شب ساعت 23 خواهد بود.

امتیاز شما