امروز سه شنبه  ۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
عضو جمعیت الوفاق بحرین در گفت و گو با ایران پرس تصریح کرد؛
عضو جمعیت الوفاق بحرین در گفت و گو با ایران پرس تصریح کرد؛

برقراری روابط با جمهوری اسلامی ایران به‌ نفع بحرین

مشاهده ۲۱۵
۱۴۰۲/۰۳/۰۲- ۱۳:۳۰
تعداد بازدید:215

پس از اینکه جمهوری اسلامی ایران و عربستان پس از هفت سال روابط خود را از سرگرفتند، بحرین هم برای احیای روابط با ایران اعلام آمادگی کرده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «یوسف ربیع»، عضو جمعیت الوفاق بحرین و مستقر در بیروت درباره تلاش دولت بحرین برای برقراری روابط با ایران تصریح کرد، بحرین با ایران روابط همسایگی، مذهبی و اجتماعی دارد و از این‌رو، احیای روابط با جمهوری اسلامی ایران مهم است. «یوسف ربیع» با بیان اینکه بحرین با مشکلات متعددی روبه‌رو است تاکید کرد، دولت بحرین نیاز به احیای روابط با جمهوری اسلامی ایران دارد، زیرا با این اقدام، به انزوای خود در منطقه پایان می‌دهد. عضو جمعیت الوفاق بحرین همچنین درباره آخرین وضعیت جنبش مردمی در این کشور اظهار کرد: با گذشت 12سال، مردم بحرین همچنان صبور و مصمم هستند تا به اهداف خود برسند. پیش از این هم «باقر درویش»، رئیس مرکز حقوق بشر بحرین درباره آخرین وضعیت انقلاب مردم بحرین تاکید کرد: دولت بحرین همچنان به‌سیاست انزوای مردم، احزاب و به‌رسمیت نشناختن حق مشارکت عمومی ادامه می‌دهد.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به لینک https://farsi.iranpress.com/ برنامه را در وب سایت خبرگزاری تصویری ایران پرس مشاهده کنند.

امتیاز شما