امروز شنبه  ۵ اسفند ۱۴۰۲

ابعاد مختلف مقایسه کردن زیز ذره بین طنز «بومرنگ»

مشاهده ۱۳۲
۱۴۰۲/۰۳/۰۳- ۱۲:۳۶

رادیو صبا در برنامه بومرنگ با نگاهی طنز به بررسی ابعاد مختلف مقایسه کردن می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه«بومرنگ» یکی از برنامه‌های طنز رادیو صبا است که با نگاهی طنز به بازتاب مسائل و مشکلات جامعه می‌پردازد. این برنامه در هر قسمت یکی از مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه را به عنوان سوژه برنامه در نظر می‌گیرد و زاویه‌های مختلف به آن نگاه می‌کند. این برنامه روز پنجشنبه چهارم خرداد با مقایسه کردن راهی آنتن می‌شود.
«بومرنگ» در برنامه فردا با پخش نمایش های کوتاه به شنوندگان یاد آوری می‌کند که مقایسه کردن خودتان با دیگران، هیچ فایده‌ای ندارد و به احساس بی‌ارزشی‌تان دامن می‌زند. این کار، فقط حال خود و زندگی‌تان را بد می‌کند و حتی بر روی طرز تفکر و رفتارهایتان نسبت به دیگران هم تاثیر منفی می‌گذارد. البته مقایسه اجتماعی، شمشیر دو لبه ای است که هم می تواند «آرامش» ببخشد و هم می تواند «اضطراب» تولید کند؛ هم می تواند موجب «امید» شود و هم موجب «ناامیدی»؛ هم می تواند سبب «پویایی» شود و هم سبب «ایستایی» و سرانجام، هم می تواند موجب رضایت از زندگی گردد و هم موجب نارضایتی.
«بومرنگ» هر روز ساعت ۲:۱۵ بامداد به تهیه کنندگی نوید جولایی و با اجرای نازنین مهیمنی و حمید اللهیاری به مدت ۱۵دقیقه روی موج اف ام ردیف ۱۰۵,۵ مگاهرتز از رادیو صبا پخش می‌شود.

امتیاز شما