امروز دوشنبه  ۲۷ فروردين ۱۴۰۳
از شبکه رادیویی عربی و آفریقایی معاونت برون مرزی؛
از شبکه رادیویی عربی و آفریقایی معاونت برون مرزی؛

معرفی پژمان جمشیدی و برخی آثار سینمایی و بین المللی ایران

مشاهده ۳۱۰
۱۴۰۲/۰۳/۰۳- ۱۳:۴۳
تعداد بازدید:310

برنامه رادیویی «نگاهی به سینمای ایران» محصول گروه اجتماعی و فرهنگ و ادب شبکه عربی و آفریقایی معاونت برون مرزی این هفته اختصاص به معرفی پژمان جمشیدی و برخی آثار هنری و سینمایی ایران در تعامل با سینمای جهان دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه ترکیبی اختصاص به بررسی سینمای ایران بعد از انقلاب اسلامی دارد که در سه بخش تقدیم مخاطبان و علاقمندان عرب زبان سینمای ایران می‌شود. در این برنامه پژمان جمشیدی فوتبالیست پیشکسوت و بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینمای کشورمان و آثار شاخص وی معرفی می‌شود، همچنین برخی آثار هنری تولیدی سینمای ایران در تعامل با سینمای جهان معرفی می‌شود. برنامه رادیویی «نگاهی به سینمای ایران» با تهیه کنندگی هورا بلال، نویسندگی امیر فوزی فرد، اجرای مشترک شیما پیرانداخ و امیر فوزی فرد، کارشناسی لیث جعفر ترابچی و گزارش سعدیه الشیبی، روزهای چهارشنبه هر هفته ساعت 10:17 پخش می‌شود و تکرار آن در دو زمان روز بعد ساعت 30 دقیقه بامداد و 10:17 مجددا بازپخش می‌شود.

برنامه رادیویی «نگاهی به سینمای ایران» بلافاصله پس از پخش، بر روی تارنمای رادیو عربی به آدرس Arabicradio.net بارگزاری می‌شود.

امتیاز شما