امروز چهارشنبه  ۵ مهر ۱۴۰۲

«هر شب تنهایی» در «سینمای ایرانی» هیسپان تی‌وی

مشاهده ۲۲۰
۱۴۰۲/۰۳/۰۶- ۱۴:۴۲

«هر شب تنهایی» عنوان فیلمی است که این هفته در برنامه «سینمای ایرانی» برای مخاطبان اسپانیایی زبان شبکه هیسپان تی‌وی مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

 به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «سینمای ایرانی» با اجرای اسوالدو کانالز که هر هفته ضمن نمایش یک فیلم سینمایی ایرانی، با دعوت از عوامل و کارشناسان به بررسی آن می‌پردازد، فیلم سینمایی «هر شب تنهایی» به کارگردانی رسول صدرعاملی شنبه راهی آنتن هیسپان تی وی خواهد شد. در این قسمت فیلم «هر شب تنهایی » به کارگردانی رسول صدرعاملی و نویسندگی کامبوزیا پرتوی و تهیه‌کنندگی سید کمال طباطبایی را با حضور کارشناس و منتقد حوزه سینما محمدتقی فهیم به نقد و بررسی می‌گذارد. این فیلم محصول سال ۱۳۸۶ است و لیلا حاتمی، حامد بهداد و علی بکائیان در آن ایفای نقش کرده‌اند.عطیه نویسنده و مجری یک برنامه خانوادگی رادیو است. او هر روز به سؤالات شنوندگان این برنامه پاسخ می‌دهد و به آنها توصیه می‌کند با همسرشان چگونه باشند تا زندگی زناشویی بهتری داشته باشند. او بیمار است و دکترها به او گفته اند تنها چهار ماه دیگر زنده است و دو ماه هم از این چهار ماه گذشته و راضی به عمل جراحی هم نمی‌شود. به پیشنهاد همسرش، آنها برای زیارت به شهر مشهد می‌روند و...

برنامه «سینمای ایرانی» (Cine Iraní) به تهیه کنندگی و کارگردانی فهمیه اسماعیل پور، از جمله برنامه‌های پربیننده شبکه اسپانیایی زبان تلویزیون است که معرفی قابلیت های سینمای ایران و سینماگران ایرانی را در دستور کار دارد. «سینمای ایرانی» امروز شنبه 28 آبان ماه ساعت 18:00 به وقت تهران روی آنتن شبکه هیسپان تی وی می رود و تکرار آن روز یکشنبه در ساعت های 10:30،1:30و 22 و روز دوشنبه 8:30 پخش می‌شود. علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به لینک https://www.hispantv.com/showprogram/cine-irani/791 این برنامه را در وب‌سایت شبکه هیسپان تی وی مشاهده کنند.

امتیاز شما