امروز يك شنبه  ۹ مهر ۱۴۰۲
تهیه‌کننده برنامه با مهر مطرح کرد؛
تهیه‌کننده برنامه با مهر مطرح کرد؛

«با حسین(ع) حرف بزن» به محرم می‌رسد/ تغییرات پس از هشت فصل

مشاهده ۲۹۷
۱۴۰۲/۰۳/۰۹- ۱۰:۰۴
تعداد بازدید:297

تهیه‌کننده سری جدید «با حسین(ع) حرف بزن» از تغییرات ساختاری و محتوایی این برنامه برای محرم پیش رو خبر داد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی به نقل از مهر، برنامه «با حسین (ع) حرف بزن» یکی از مجموعه‌های مناسبتی شبکه نسیم است که طی هشت سال گذشته هر سال در ایام محرم و صفر روی آنتن رفته است. تهیه‌کننده این برنامه در فصل جدید تغییر کرده است.

محمد حسین تقوایی تهیه‌کننده جدید برنامه «با حسین (ع) حرف بزن» در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تولید فصل جدید این برنامه تصریح کرد: پیش تولید کار از اسفند ماه آغاز شده است و این روزها در مرحله دکور و آیتم هستیم. تاکنون ۲۰ تا ۳۰ نفر از صاحب نظران و کارشناسان در اتاق فکر این برنامه حاضر شده و به ارائه دیدگاه‌های نو و خلاقانه خود پرداخته‌اند.

وی اضافه کرد: همچنین آیتم‌ها در حال ساخت است و به زودی ضبط برنامه آغاز خواهد شد. از اول ماه محرم به مدت ۴۰ شب با حضور مهمانان از قشرهای مختلف روز آنتن خواهد رفت.

تقوایی درباره تغییرات فصل جدید برنامه عنوان کرد: برنامه «با حسین (ع) حرف بزن» بعد از ۸ فصل قرار است در این فصل با تغییراتی در محتوا و فرم داشته باشد و تغییرات متفاوتی را در برنامه خواهیم داشت.

وی در پایان درباره شایعات حذف این برنامه در فضای مجازی نیز توضیح داد: عدم تولید برنامه «با حسین (ع) حرف بزن» صحت ندارد و از اوایل اسفند ماه شبکه نسیم از گروه‌های مختلف درخواست طرح کردند و گروه ما طرح خود را ارائه داد و بعد از بررسی طرح قبول شد.

«با حسین (ع) حرف بزن» برنامه‌ای گفت‌وگو محور و بدون حضور مجری ساخته شده و در آن افراد مختلفی با امام حسین (ع) حرف می‌زنند و از احساس و اعتقاد خود می‌گویند. ایده اصلی برنامه از سال ۱۳۹۴ کلید خورد و امسال با ساختاری جدید به آنتن شبکه نسیم می‌رسد و در شب‌های محرم مهمان خانه‌های مردم است.

امتیاز شما