امروز يك شنبه  ۹ مهر ۱۴۰۲

همراه با سخنرانی حجج اسلام در مناسبت‌های 14 و 15 خرداد

مشاهده ۴۰۵
۱۴۰۲/۰۳/۱۱- ۱۷:۱۵

حجج اسلام احمد مروی و دکتر ناصر رفیعی در روزهای 14 و 15 خرداد، پیرامون رمز محبوبیت بنیانگذار جمهوری اسلامی و قیام خونین 15 خرداد، مطالبی را عنوان می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد، حجج اسلام دکتر ناصر رفیعی و احمد مروی، درخصوص موضوعاتی همچون «رمز محبوبیت امام خمینی(ره) در دل‌ها» و «پانزده خرداد، پیوند مردم با دین و روحانیت» صحبت می‌کنند.

حجت‌الاسلام دکتر ناصر رفیعی در رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر رضوی، با اشاره به آیات قرآن و روایات، رمز محبوبیت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در ایران و جهان را برخواهد شمرد و مسیر زندگی ایشان را مسیری همراه با محبت و رأفت می‌داند که منجر به تشییع میلیونی مردم برای او شد.

حجت‌الاسلام احمد مروی نیز با اشاره به 15 خرداد که پیوند مردم با دین و روحانیت بود، ضمن اشاره به نهضت تکامل یافته امام از آیات قرآنی و روایات، راز ماندگاری انقلاب را بر اساس فرمایش رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی)، اسلامی‌بودن و مردمی‌بودن نظام برمی‌شمرد و در نهایت پیرامون ولایت فقیه و حکومت اسلامی، سخنانی ایراد می‌کند. 
سلسله مباحث «سخنرانی مذهبی» کاری از گروه معارف اسلامی‌شبکه دو سیماست که هرروز ساعت 6 صبح روانه آنتن می‌شود. این برنامه، به مناسبت ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد، در روزهای 14 و 15 خرداد ساعت 6:15 صبح به مدت تقریبی 30 دقیقه مهمان خانه مخاطبان است.

امتیاز شما