امروز چهارشنبه  ۵ مهر ۱۴۰۲
تماشای اپیزود سربازی و تدبیر/
تماشای اپیزود سربازی و تدبیر/

تماشای 2 اپیزود از مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد در 14 و 15 خرداد

مشاهده ۳۲۹
۱۴۰۲/۰۳/۱۳- ۱۴:۰۴
تعداد بازدید:329

شبکه پنج سیما در آستانه فرا رسیدن 14 و 15 خرداد ماه، دو اپیزود"سربازی" و "تدبیر" از مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد را برای مخاطبان خود تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، اپیزود " سربازی" به تهیه کنندگی اکبر تحویلیان و کارگردانی محسن یوسفی شنبه 13 خردادماه ساعت 23 تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود.
این اپیزود به نویسندگی ندا نوبخت نگارش شده است و هنرمندانی همچون پویا امینی، قاسم زارع، محمد متین اوجانی، محمد حمزه ای، نوید خداشناس و... در آن نقش آفرینی کرده اند.
اپیزود "سربازی" روایت زندگی جوانی به نام شاهرخ است که مادرش را در دوران کودکی بر اثر تصادف از دست می دهد. شاهرخ تصور می‌کند که پدرش مقصر مرگ مادرش است. پدر شاهرخ علاقه مند است تا او فردی تحصیل کرده شود اما وی از درس خواندن طفره می رود و از دانشگاه اخراج می‌شود. شاهرخ قصد مهاجرت دارد اما خدمت سربازی مانعی بر سرراه اوست تا اینکه او برای گرفتن گذرنامه با شخصی به نام ابراهیم آشنا می‌شود و برای تامین هزینه مهاجرت تصمیم به ...
اپیزود "تدبیر" عنوان دیگر از مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد است که یکشنبه 14 خردادماه ساعت 23 از شبکه پنج سیما تماشایی می‌شود.  این اپیزود به کارگردانی محمود معظمی و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان با هنرنمایی امیر محمد زند، اردلان شجاع کاوه، محمد علایی، ابوالفضل همراه و... تهیه و تولید شده است.
 "تدبیر" روایت گر قصه شراکت سینا خرم و نوید است. نوید به اعتبار سینا چک ها و طلبهای او را وصول می‌کند و قصد کلاهبرداری دارد. سینا که فردی با مرام است پای شراکتش با نوید می ایستد و مرتب به او زنگ می زند و از او می خواهد که ...

تصاویر

امتیاز شما