امروز دوشنبه  ۲۰ آذر ۱۴۰۲
مصاحبه با نورالدین شیرین مدیر قدس تی وی؛
مصاحبه با نورالدین شیرین مدیر قدس تی وی؛

امام خمینی (ره) روشن کننده مشعل تاریکی‌های زمانه با نور اسلام است

مشاهده ۳۴۹
۱۴۰۲/۰۳/۱۳- ۱۷:۰۴
تعداد بازدید:349

مدیر قدس تی وی در مصاحبه با خبرنگار کانال آذری شبکه جهانی سحر به توصیف اندیشه‌های سیاسی، اجتماعی و معنوی حضرت امام خمینی (ره) پرداخت و به روح پاک ایشان سلام و درود فرستاد.

 به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، با قرار گرفتن در آستانه سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، نورالدین شیرین، مدیر قدس تی وی در مصاحبه ای با شبکه جهانی سحر به تشریح اندیشه‌های تاثیرگذار حضرت امام خمینی (ره) پرداخت.

نورالدین شیرین گفت: سلام بر امام عزیزی که راه نجات و آزادی و اسلام ناب محمدی را به امت اسلام نشان داد. امت اسلامی را به صورت یک تن واحده متحد کرد و اهداف و مبارزه ی اصلی خود را به امت اسلامی نشان داد.

وی تصریح کرد؛ امام خمینی قلب امت اسلامی را با قلب قدس عزیز و مبارزه ی قدس یکی کرد و    نابودی مستکبران و صهیونیست ها را، آزادی و شرف امت اسلامی را، آزادی فلسطین و قدس عزیز را همراه با  پیروزی امت اسلامی‌به ارمغان آورد و مسیر این راه را تا آخرین هدف هموار کرد.

مدیر قدس تی وی تاکید کرد؛  ما در راه اسلامی‌که امام خمینی (ره) با اهدافی  که در این راه نشان داد، به مبارزه شرافتمندانه اش ادامه خواهیم داد. همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی  حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله‌العالی )فرموده اند: امام خمینی(ره) به مانند نور مشعلی است که هیچ زمان خاموش نمیشود و حقیقت ابدی است.https://sahartv.ir/

 

 

امتیاز شما