امروز دوشنبه  ۲۰ آذر ۱۴۰۲

آمادگی نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها برای تولید برنامه‌های محتوایی و مناسبتی

مشاهده ۲۳۲
۱۴۰۲/۰۴/۱۰- ۱۳:۴۲

در جلسه هم اندیشی مسئولان نهاد رهبر معظم انقلاب در دانشگاه‌های استان با مدیر کل ومعاونین حوزه پیام صدا و سیمای مرکز کرمان بر آمادگی نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها برای تولید برنامه‌های محتوایی و مناسبتی بریا رسانه تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،  در این نشست حجت الاسلام صباحی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاههای استان تعامل رسانه استانی  و نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها را عامل مهمی در رفع شبهات دانشجویان عنوان کرد و گفت: نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها آمادگی کامل دارد که برنامه محتوایی و مناسبتی تولید کند و در اختیار رسانه قرار دهد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان هم با اشاره به تبلیغات رسانه ای دشمنان داخلی و خارجی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی‌گفت: سیصد شبکه فارسی زبان به طور هوشمندانه روزانه برنامه‌های مختلفی علیه کشورمان تولید و پخش می‌کنند.

آقای علیرمضانی افزود: بعد از اعلام تروریستی بودن گروهک منافقین در آلبانی، میزان تولیدات محتوایی و هجمه‌های فرهنگی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی‌کاسته شده است. وی بر راه اندازی قرارگاه رسانه ای بین نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاههای استان و صدا و سیمای مرکز کرمان تاکید کرد.

امتیاز شما