امروز شنبه  ۱۸ آذر ۱۴۰۲

«طوفان عدالت» در شبکه سه برپا می‌شود

مشاهده ۴۰۵
۱۴۰۲/۰۵/۲۸- ۱۲:۲۲

فیلم سینمایی «طوفان عدالت» با گویندگی 24 نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این سینمایی در گونه اکشن و جنایی، محصول هنگ کنگ در سال 2021 بوده و قرار است از شبکه سه سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی بهمن‌هاشمی است. رضا آفتابی، رضا الماسی، دانیال الیاسی، باران بهرامی، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، ارسلان جولایی، مونا خجسته، سیما رستگاران، سمیه رهنمون، افشین زی نوری، مینا شجاع، داود شعبانی نصر، پریا شفیعیان، سعید شیخ زاده، نسرین کوچک خانی، کسری کیانی، علی منانی، اسفندیار مهرتاش، علیرضا ناصحی، عباس نباتی، نیما نکویی فرد، حسین نورعلی و بهمن‌هاشمی صداپیشه‌های این اثر بوده اند.

خلاصه روایت این اثر از این قرار است که در پی ورود قاضی پونگ به هنگ کنگ جهت رسیدگی به پرونده قاچاق زنان و بهره‌کشی از آن‌ها، قاچاقچیان دست به کار می‌شوند و نقشه ترور او را می‌چینند. سر لوک افسر باتجربه دایره جنایی به همراه همکاران خود وارد عمل می‌شود و با رشادت تمام جان قاضی پونگ را نجات داده و گروه قاچاق را منهدم می‌کنند...

این فیلم یک درام جنایی مهیج درباره ی پلیسی است که با همکاری ماموران خود یکی از گروه‌های قاچاق را منهدم کرده و اعضای آن را دستگیر می نماید. فیلم، داستانی مهیج و پرماجرا با شخصیت هایی جذاب دارد که مخاطب را با خود همراه می‌کنند و در عین حال ریتم تندی هم دارد و در مجموع به دلیل این ویژگی‌ها فیلمی سرگرم کننده و تماشایی است.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی سه سیما، برای مخاطبان پخش شود.

امتیاز شما