امروز دوشنبه  ۲۰ آذر ۱۴۰۲

شبکه چهار سراغ «روش قدیمی» رفت

مشاهده ۲۶۱
۱۴۰۲/۰۵/۳۱- ۰۹:۳۹

فیلم سینمایی «روش قدیمی» با گویندگی 16 نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این سینمایی در گونه اکشن، درام و وسترن، محصول آمریکا در سال 2023 بوده و پنج‌شنبه 2 شهریور ماه از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
مدیر دوبله این سینمایی شراره حضرتی است. رضا آفتابی، ارغوان افراسیاب، فاطمه اکبری، محمد تنهایی، ارسلان جولایی، علی اصغر نیک رضایی، منوچهر زنده دل، ابوالفضل شاه بهرامی، خشایار شمشیرگران، سحر صحامیان، پویا فهیمی، میرطاهر مظلومی اصل، علی همت مومیوند، بهمن‌هاشمی، منوچهر والیزاده و شراره حضرتی صداپیشه‌های این اثر بوده اند.
فیلم درباره یک یاغی مشهور غرب وحشی است که برای انتقام گرفتن دوباره دست به اسلحه می‌برد.
وسترنی با بازی نیکلاس کیج که داستان آن ظرفیت لازم برای جذب مخاطب را دارد و صحنه‌های درگیری و نبرد آن به خصوص در سکانس طولانی پایانی اجرایی موفق دارند و همین به جذابیت آن می افزاید و در کل می تواند برای دوستداران فیلم های اکشن جذاب باشد.
واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، از شبکه‌ی چهار سیما، برای مخاطبان پخش می‌شود.
گفتنی است فیلم سینمایی «روش قدیمی» به کارگردانی «برت دونوهو»، پنج‌شنبه 2 شهریور ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

امتیاز شما