امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

تدارک صداوسیمای استان سمنان برای برگزاری جشن عاطفه‌ها

مشاهده ۱۷۸
۱۴۰۲/۰۶/۱۲- ۰۷:۴۴

به منظور برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشن عاطفه‌ها و مشارکت حداکثری مردم در این امر خیرخواهانه مدیران کل صداوسیمای استان سمنان و کمیته امداد امام خمینی استان با هم دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این جلسه که دهرویه مدیرکل و معاونین محتوایی صداوسیمای استان سمنان و ذوالفقاری مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان و تعدادی از مدیران این نهاد حضور داشتند، راه‌های همکاری جلب مشارکت حداکثری مردم برای کمک به دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد استان بررسی شد.

ذوالفقاری مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان تعداد دانش آموزان تحت پوشش این کمیته در استان را ۶۰۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: امیدواریم با همکاری و مشارکت خیرین و مردم بتوانیم هزینه تحصیل این عزیزان را فراهم کنیم تا کسی از تحصیل باز نماند.

وی تعداد دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد را در استان ۵۳۰ نفر و افراد نخبه را ۱۶۰ نفر اعلام کرد و افزود: به لطف خداوند متعال امروز جشن عاطفه‌ها در کشور و در بین جامعه جا افتاده است و ما برای اینکه بتوانیم کار موثرتری نسبت به سال‌های گذشته انجام دهیم هدفگذاری خاصی انجام داده‌ایم.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان افزود: امسال جشن عاطفه‌ها در قالب طرحی به نام "رویداد عاطفه‌ها" از 26 الی ۳۰ شهریور ماه در پایگاه‌های کمیته امداد واقع در میادین اصلی شهرها برگزار می‌گردد و مردم می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به این پایگاه‌ها اهدا نمایند.

مدیر کل صداوسیمای استان سمنان هم ضمن اعلام آمادگی کامل این مرکز برای همکاری و پوشش رسانه‌ای این حرکت خیرخواهانه گفت: در آستانه بازگشایی مدارس برنامه‌ها و طرح‌های کمیته امداد استان در برنامه‌های مختلف صدا و سیمای استان پوشش داده خواهد شد.

رویداد هفته، گفتمان هفته، پخش زنده حضور مردم در پایگاه‌های کمیته امداد در میادین شهرهای مختلف استان، اطلاع رسانی اقدامات انجام شده در بخش‌های مختلف خبری، برگزاری پویش "رویداد عاطفه‌ها" در معاونت فضای مجازی مرکز، پرداختن به این موضوع در برنامه‌های صبحگاهی، نوجوان و خانواده از جمله اقداماتی است که دهرویه مدیر کل صدا و سیمای استان سمنان به آن اشاره کرد.

امتیاز شما