امروز دوشنبه  ۲۰ آذر ۱۴۰۲
تولید مستند جدید در شبکه العالم؛
تولید مستند جدید در شبکه العالم؛

"الحسین بکل لغات العالم"

مشاهده ۱۸۹
۱۴۰۲/۰۶/۱۲- ۱۴:۰۲
تعداد بازدید:189

مستند "الحسین بکل لغات العالم" با موضوع پوشش شبکه‌های برون مرزی از گردهمایی بزرگ اربعین به زودی از آنتن شبکه العالم پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پوشش رویداد بزرگ عاشقان امام حسین و اهل بیت (ع) از سراسر عالم در پیاده روی اربعین حسینی توسط خبرنگاران شبکه العالم ، شبکه جهانی سحر، شبکه هیسپان تی وی ، شبکه الکوثر و شبکه پرس تی وی در مستند "الحسین بکل لغات العالم" با نام «حسین به زبان‌های مختلف»،  به تصویر کشیده می‌شود.

هدف این مستند تلاش خبرنگاران شبکه‌های معاونت برون مرزی در به تصویر کشیدن حضور کشورهای مختلف در این گردهمایی بزرگ در نجف اشرف و کربلای معلی و ارادت به حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و اشتیاق شرکت در مراسم اربعین حسینی است.

این مستند همچنین به سراغ موکب نداء الاقصی(موکب فلسطین) به شماره 833 در راه نجف و کربلا رفته و پیام علمای اهل تسنن در این موکب را به گوش جهانیان می رساند.

"الحسین بکل لغات العالم" به تهیه کنندگی ،نویسندگی و گویندگی متن سیده فاطمه بویرده، دستیاری تهیه؛ سیده مریم بویرده، تصویربرداری محمود عباسی، دستیار تصویربرداری و صدا؛ علی خسرونژاد، تدوین جعفر خزایی به زودی به روی آنتن شبکه العالم خواهد رفت.

امتیاز شما