امروز يك شنبه  ۱۹ آذر ۱۴۰۲

درگذشت کارگردان پیشکسوت شبکه همدان و رسانه ملی بر اثر تصادف

مشاهده ۳۰۰
۱۴۰۲/۰۶/۱۸- ۰۸:۲۷

کارگردان و هنرمند پیشکسوت صدا و سیمای استان همدان بر اثر تصادف دار فانی را وداع گفت.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مرحوم " مهدی امامی" از تهیه کنندگان، برنامه سازان و کارگردانان برجسته شبکه همدان و متولد ۱۳۵۴ در آبادان بود که در جریان جنگ تحمیلی به همراه خانواده به همدان مهاجرت کرد و در شهرستان ملایر ساکن شد. مرحوم امامی در هنر تئاتر با گرایش ادبیات نمایشی مقطع کارشناسی تحصیل کرده بود و در زمینه تولید فیلم سینمایی، مستند، تیزر و تبلیغات فعالیت های چشمگیری داشت.

ساخت مستند "حبیب" درباره زندگی شهید همدانی، "حافظ" و "آخرین عکس" که درباره آخرین عکس شهید همدانی با سردار سلیمانی بود؛ از دیگر آثار اوست. مهدی امامی مستندساز شبکه همدان با اثر"مثل پروانه" در جشنواره فیلم ایثار هم منتخب این جشنواره شناخته شد. آن مرحوم همزمان با اربعین حسینی در یکی از مناطق غرب کشور و در زمان تهیه یک مستند به سفارش رسانه ملی بر اثر تصادف دار فانی را وداع گفت.

مدیر کل صدا و سیمای استان همدان در پی درگذشت هنرمند و پیشکسوت رسانه استانی، مرحوم "مهدی امامی" این واقعه دردناک را تسلیت گفت. در پیام دکتر کیوان الوندی آمده است: انا لله و انا الیه راجعون خبر درگذشت هنرمند عرصه فیلم سازی و پیشکسوت برنامه ساز صدا و سیمای استان همدان، مرحوم " مهدی امامی" موجب تأثر و تألم بنده و همه همکارانم در شبکه همدان شد. بی شک نقش آفرینی‌های این هنرمند با اخلاق در اذهان هنردوستان این خطه و رسانه ملی به یادگار خواهد ماند. اینجانب ضمن ابراز همدردی، فقدان این هنرمند برجسته رسانه استانی را به خانواده محترم، جامعه هنری استان و شهرستان ملایر تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال مغفرت و رحمت واسعه برای آن مرحوم و صبر و بردباری بازماندگان را خواستارم. یادش گرامی و روحش قرین رحمت الهی

امتیاز شما