امروز يك شنبه  ۱۹ آذر ۱۴۰۲

هفته دولت در شبکه آفتاب

مشاهده ۱۹۹
۱۴۰۲/۰۶/۱۸- ۰۹:۰۴

شبکه آفتاب در هفته دولت، با تولید و پخش ویژه برنامه‌های مختلف، اخبار و برنامه‌های گفتگو محور، ضمن معرفی و تشریح عملکرد، اقدامات و دستاوردهای گوناگون دستگاه‌های اجرایی و نهادهای استان مرکزی، تلاش و خدمات دولت مردان و مسئولین و همچنین برنامه‌های آتی آنان را در ابعاد مختلف، به خوبی انعکاس داد و به تصویر کشید.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سیمای شبکه آفتاب  با تهیه و پخش برنامه‌های مختلف از جمله: «سیمای خدمت»، «خانه آفتابی»، «شبهای مهتابی»، «بامداد آفتاب»، «ندای آدینه»، «بارگاه قدس»، «اندرزگو»، «کلام امام (ره)»، «من رجایی هستم»، «عبور از بحران»، «نورهدایت(کلام رهبری)»، «برگی از ایام شهید باهنر و شهید رجایی»، «سرود و کلیپ مناسبتی هفته دولت»، «زیرنویس»، «وله مناسبتی و میان برنامه» و... جمعاً به مدت 1080 دقیقه، تلاش و خدمات دولت مردان و مسئولین دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی را به خوبی به تصویر کشید.

 رادیو شبکه آفتاب هم با تهیه و پخش برنامه‌های متعددی در هفته دولت از جمله: برقراری ارتباط های روزانه با مدیران و مسئولین دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی و نیز بیان عملکرد نهادهای مختلف اجرایی در برنامه‌های تخصصی با مخاطبان خاص همچون: «پیام امروز»، «زنگ خدمت»، «موج جوانی»، «گلبانگ صبح»، «کانون مهر»، «هر روز با ورزش» و... همراه شنوندگان صدای شبکه آفتاب بود. همچنین در هفته دولت موضوعاتی از قبیل صنعت، اقتصاد و توسعه استان با حضور مسئولان ذیربط در برنامه‌های «نشست هفته» و «پاسخ» مورد بررسی قرار گرفت و مسئولان استانی پاسخگوی سوالات مخاطبان بودند و در مجموع بیش از 1150 دقیقه ویژه برنامه‌های مستمر از شبکه رادیویی آفتاب در هفته دولت به موضوع خدمات دولت اختصاص پیدا کرد.

 خبر شبکه آفتاب نیز با تولید و پخش بیش از ۴۷۵ عنوان گزارش و مصاحبه‌های مختلف خبری از جمله خبر مکتوب، گزارش خبری تلویزیون، گزارش خبری رادیو، پخش خبرهای محلی رادیو و تلویزیون، کانال خبرگزاری، سایت خبرگزاری و نیز برقراری ارتباط زنده با فرمانداران شهرستانهای استان، جمعاً به مدت ۱۰۶۱ دقیقه، به موضوع هفته دولت پرداخت.

فضای مجازی شبکه آفتاب نیز با انتشار بیش از 53 عنوان محتوا در قالب های مختلف از جمله: خبر، موشن گرافی، ویدئو، اینفوگرافی، عکس نوشته، پادکست، گزارش و استاپ موشن، اطلاع نگاشت با پرداختن به موضوعات مختلف از جمله اطلاع رسانی برنامه‌های سیما و صدای شبکه آفتاب و نیز انعکاس اقدامات و خدمات دولتمردان در هفته دولت و طرح های افتتاح شده در شهرستانهای استان، همراه با مخاطبان خود بود.

امتیاز شما