امروز دوشنبه  ۲۰ آذر ۱۴۰۲

امیدآفرینی رسالت اصلی صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری

مشاهده ۱۹۰
۱۴۰۲/۰۶/۱۸- ۱۲:۱۱

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی ‌با حضور در صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری، با اشاره به اهمیت نقش سازمان صدا و سیما به عنوان مرجع رسانه ای، بر نقش مؤثر این رسانه در امیدآفرینی نیز تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، احمد راستینه، نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی ‌با حضور در معاونت خبر و قدردانی از تلاش های شبانه روزی خبرنگاران، صدا و سیما را دانشگاه رشد و تربیت جامعه و ارتقای فرهنگ و تعالی کشور عنوان کرد و گفت: در قانون اساسی جایگاه بسیار رفیعی برای صدا و سیما پیش بینی شده است و ما تلاش کردیم در برنامه هفتم توسعه، گامی‌بلند برای صدا و سیمای کشور برداریم از این رو در آینده دوران نوسازی و تحول این سازمان را شاهد خواهیم بود.

وی افزود: بی شک سازمان صدا و سیما که مرجع رسانه ای کشور است باید تقویت شود، چرا که امروزه یک تنه در برابر هجمه‌های سنگین و تبلیغاتی دشمن، در میدان حضور دارد و با نقش آفرینی خود و با حمایت های محتوایی از سوی ما همچون گذشته، نقشه‌های شوم و طراحی پیچیده دشمنان که بر علیه فرهنگ و هویت ایرانی اسلامی است را نقش بر آب می‌کند.
راستینه امیدآفرینی را رسالت اصلی صدا و سیما عنوان کرد و گفت: اگر جامعه به ناامیدی برسد، هیچ حرکت و تحولی رخ نمی دهد و رسانه موظف است پیام هایش را به گونه ای ارائه کند تا امید بر قلب مردم نفوذ پیدا کند.

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: کارهای بسیار بزرگی در کشور در حال اتفاق است و گام های بلند و تحولات اقتصادی وسیعی در حال انجام است که باید آن‌ها را انعکاس داد.

وی به چندین پروژه در حال انجام در استان چهارمحال و بختیاری اشاره کرد و گفت: حل مسئله چالش برانگیز آب استان، توقف انتقال های غیر قانونی آب، پروژه بزرگ آب شرب استان، پیشرفت زیر ساخت های جاده ای و راه آهن، توسعه مجتمع های گلخانه ای و شهرک های صنعتی، از جمله اقدامات اساسی هستند که با اتمام آن‌ها، چهارمحال و بختیاری از محرومیت فاصله گرفته و آینده ای روشن در پیش رو خواهد داشت.

امتیاز شما