امروز چهارشنبه  ۸ آذر ۱۴۰۲

قرارگاه رسانه ای شبکه خاوران در مشهد مقدس مسقر می‌شود

مشاهده ۱۴۷
۱۴۰۲/۰۶/۲۰- ۰۷:۰۹

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی از استقرار قرارگاه رسانه ای شبکه خاوران با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی  در مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، آینه دار مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی در نشست با برنامه سازان برنامه‌های ده پایانی صفر گفت: از امروز قرارگاه گاه رسانه ای صدا و سیمای خراسان جنوبی برای پوشش برنامه‌های هیئت های عزاداری  بیرجند و شهرستان‌ها در مشهد مقدس مستقر می‌شود.

وی گفت: تیم هایی از معاونت های سیما ، خبر  و فنی به همراه تجهیزات لازم برای برقراری ارتباط های زنده و پوشش برنامه‌ها به مشهد می روند.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی در ادامه افزود: قرار گاه رسانه ای صدا و سیمای خراسان جنوبی مسقر در مشهد مقدس علاوه بر تولید و پخش  برنامه‌های زنده ،  ارتباط های متعددی با سایر برنامه‌ها در بخش های مختلف سیما ، صدا و خبر را نیز در دستور کار خود دارد.

آینه دار پیاده روی عاشقان شمش الشموس به سمت مشهد مقدس و موکب های مستقر در مسیر را فرصت مناسبی برای تولید برنامه‌ها و فضا سازی رسانه ای برای این روزها عنوان کرد.

طی هماهنگی صورت گرفته با سازمان تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی مقرر شده این سازمان در جهت همراه کردن هیئات مذهبی همچنین هماهنگی جهت تهیه گزارش‌های تولیدی و دعوت از کارشناسان و مداحان مجرب به برنامه ، با قرارگاه رسانه‌ای صدا و سیمای خراسان جنوبی مستقر در مشهد همکاری داشته باشند .

این نخستین همکاری مشترک عملیاتی در این حوزه مابین صدا و سیمای خراسان جنوبی و سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خارج از استان می‌باشد.

امتیاز شما