امروز دوشنبه  ۲۰ آذر ۱۴۰۲

انتصاب محسن سوهانی به مدیریت نمایش های تلویزیونی جشنواره تئاتر فجر

مشاهده ۲۲۴
۱۴۰۲/۰۶/۲۱- ۱۲:۰۶

محسن سوهانی، مدیر رادیو نمایش با حکم دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به مدیریت پخش نمایش های تلویزیونی این دوره از جشنواره منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مهدی حامد سقایان، دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با صدور حکمی محسن سوهانی، مدیر رادیو نمایش را به عنوان مدیر بخش نمایش های تلویزیونی چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب کرد.
در متن حکم دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر آمده است: «نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی در عرصۀ فعالیتهای هنری به موجب این حکم به عنوان مدیر نمایش های تلویزیونی چهل و دومین جشنوارۀ بین المللی تئاتر فجر منصوب می‌شوید.
برگزاری مطلوب جشنواره و همدلی، حفظ حرمت و کرامت هنرمندان شریف تئاتر ایران از نکات مورد انتظار است.
امید است با استعانت از پروردگار متعال اهتمام لازم را برای برگزاری با شکوه این رویداد مهم هنری در تعامل با دیگر مدیران جشنواره به کار بندید. موفقیت و سربلندی شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.»
گقتنی است؛ محسن سوهانی که از بهمن سال 1399 تاکنون عهده دار مدیریت «اداره کل هنرهای نمایشی رادیو» و «شبکه رادیویی نمایش» است، دانش آموخته دکترای تخصصی «مدیریت رسانه و اطلاعات» دانشگاه آزاد اسلامی است . وی پیش از این نیز مدرک کارشناسی ارشد تهیه کنندگی و کارشناسی «تلویزیون و هنرهای دیجیتال» را نیز از دانشگاه صدا و سیما دریافت کرده بود.
ولی طی سالهای اخیر علاوه بر فعالیت های متعدد رسانه ای و تلویزیونی با مجموعه‌های رسانه ای مختلف در حوزه تولید محتوا، تولید و کارگردانی فیلم کوتاه و مستند، فعالیت در حوزه‌های میان رشته ای رسانه و ارتباطات، تهیه کنندگی ، فیلمنامه نویسی، مدیریت تولید ، مجری گری و تالیف و انتشار آثار مکتوب در حوزه‌های ادبیات ، پروژه‌های مختلفی را پیش روی مخاطبان قرار داده است.

امتیاز شما